Skocz do zawartości

czerwony wiatraczek!!!


matty

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!!

czy ktos wie co oznacza czerwony wiatraczek obok prawego pokretla w mk3 (16:9)??? lampka z takim oto symbolem wlacza sie gdy wlaczam chyba tak mi sie zdaje ze webasto!!! czy ktos wie co to oznacza???

pozdrawiam matty!!!

ONLY BMW...!!!




ex:

e21 318i

e28 524td

e39 523i

e39 530d

jest:

e36 316i

e39 540i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie zdarzyło żeby po odpaleniu samochodu włączał mi się wiatraczek, po prostu po odpaleniu samochodu webasto dogrzewanie silnika załącza się automatycznie. Natomiast na postoju przy zgaszonym silniku jak wejdziesz w komputer w opcję już dokładnie nie pamiętam jak się nazywa ale na pewno coś od HEATING czyli grzanie lub przewietrzanie i tam manualnie uruchomisz webasto albo przewietrzanie to automatycznie zaczyna ci migać dioda wiatraczka do momentu wyłączenia lub odpalenia silnika potem gaśnie. Załącza się też ten wiatraczek jeśli załączysz niezależne ogrzewanie postojowe WEBASTO specjalnym pilotem nawet przy zamkniętym samochodzie. Będzie działało 30 minut i nagrzeje wnętrze samochodu do ostatnio zadanej temperatury na wyświetlaczu klimatronika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te diody są od telefonu jeśli masz aktywną kartę SIM to nie powinna się świecić żadna tak jest u mnie. Jesli wyciągne karte to świeci się czerwona ale nie pamiętam która, natomiast jak dzwonisz to świcei się zielona. Mniej więcej jest to tak ale gdybys potrzebował konkretnych informacji to dopiero jutro mogę coś napisać więcej na ten temat. Nie mialem przypadku żeby migała mi pomarańczowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.