Skocz do zawartości

X5 pomoc przy zakupie


mati.krakow

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy samochod ze zdjęc napewno ładniejszy , ale trzeba obejrzeć to na żywo by moc coś powiedzieć więcej, ale niestety benzyna ( żeby po kilku miesiącach użytkowania nie przyszedł ci pomysł instalacji LPG, bo wtedy to wiadomo że lepiej było wybrać diesla)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jadę obejrzeć obydwa i zobaczę jak wyglądają w rzeczywistości. Również mam wątpliwości czy przebiegi są oryginalne, ale z tego co czytałem na forum raczej trudno jest sprawdzić prawdziwy przebieg.

Nie wiem też co myśleć o LPG zainstalowanym w tym benzyniaku czy to dobrze czy wręcz na odwrót?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecał bym LPG w tym samochodzie :) Owszem możesz załozyć bardzo dobrą instalację LPG ( szukaj u gazowników ktorzy zajmują się BMW ) na ktorej samochod będzie spisywal sie duzo lepiej niz na "zwyklych " instalacjach ale to dalej będzie gaz . Każdy ma swoje zdanie. Ja wybrałem diesla i jestem bardzo zadowolony. Jeśli znajdziesz dobrego fachowca ( od razu mówię że ciężko takiego znaleźć) to myślę ze nie będziesz miał dużych różnic pomiędzy LPG a benzyną. ( a pomiędzy ceną LPG a beznyna jest duża różnica) ale każdy o LPG może mieć inne zdanie. Twój wybór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dołączę sie do dyskusji , mam pytanie do kolegi R1damii, czy widziałeś już samochód który popsułby się od instalacji gazowej ? zadaje te pytanie bo sam jestem zainteresowany założeniem takiej to właśnie instalacji,dużo osób odradza założenie instalacji gazowej ale nie maja dosyć dobrych argumentów które to by ewidentnie mówiły o tym ze instalacje gazowa w takich autach psuja silnik , raczej jest przekonanie moim zdaniem ze stać cie na takie auto to stać cie na tankowanie , kolega ma 745 z 2003 roku od nowości śmiga na LPG i jak do tej pory nic mu się nie stało przejechał około 230tys km, Do kolegi który szuka X5 , mogę sprzedać Ci swoja w dobrej cenie tez 3litrowa benzyna,pozdrawiam Pewel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby się "popsuło" to nie widziałem, ale widzialem rozne dolegliwości nierównej pracy silnikow przy "gorszych instalacjach LPG". Znam kolesia co ma gaz zalozony w 740 za 6,5 tyś zł. i samochod chodzi jak marzenie zarówno na LPG jak na benzynie ( na LPG spalanie większe srednio o 1 L).

 

Ale ja osobiscie też jestem tego zdania że jesli kupujesz taki samochod to chyba stac Cie na beznyne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak zgodzę się z nie równa praca ,a co do tego "stać na takie auto to i stac na tankowanie', to już wybór posiadaczy takich aut , zaczął się kryzys który dotyka nas więcej lub mniej to możne czas zastanowić się nad oszczędnościami, pozdrawiam PAwel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.