Skocz do zawartości

Garmin NUVI 265 W

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Ja mam Garmina w N95 i chodzi nawet, nawet. Wszystko zależy od aktualizacji map. Poszukaj może coś trafisz firmowego. Poszukaj czegoś z Auto Mapą. Jest fajniejsza graficznie a dokładność pokrycia Polski taka sama, ok 99%. Auto Mapa lepiej wyszukuje małe miejscowości.

Pozdrawiam

Krzysztof
Opublikowano
ja polecam 250 lub 250W , osobiscie używam 250 łatwa aktualizacja map , z miejscowości wszystkie sa nawet najmniejsze , a naprawdę bardzo dużo jeżdżę Polska - Europa , w zupełności wystarczy i nie duże pieniądze , jak kupisz daj znać podeśle opis aktualizacji map Pozdrawiam
Opublikowano

Ja od roku mam 250W i jestem zadowolony. Przejeżdżam ok. 50000 rocznie z czego przynajmniej połowa z nawigacją. Dobrze sobie radzi w Polsce, jeszcze lepiej na zachodzie Europy.

250W ma dla mnie trzy wady:

-możliwość wybrania tylko jednego punktu pośredniego,

-brak obsługi telefonu (w 265 chyba już jest)

-strasznie droga aktualizacja city navigatora,

poza tym same zalety:

-jest szybka (mapa jest jednocześnie systemem operacyjnym),

-łatwa w obsłudze,

-wyraźny, trwały i czytelny ekran nawet w dużym słońcu (jest OK nawet na motocyklu).

 

Garmin jest praktycznie twórcą całego systemu gps, jest dosyć drogi ale niezawodny.

 

Polecam zakupy u autoryzowanego dilera, wychodzi taniej i bezproblemowo.

Mapy dostępne chyba tylko w oryginale.

Opublikowano
Ja od roku mam 250W i jestem zadowolony. Przejeżdżam ok. 50000 rocznie z czego przynajmniej połowa z nawigacją. Dobrze sobie radzi w Polsce, jeszcze lepiej na zachodzie Europy.

250W ma dla mnie trzy wady:

-możliwość wybrania tylko jednego punktu pośredniego,

-brak obsługi telefonu (w 265 chyba już jest)

-strasznie droga aktualizacja city navigatora,

poza tym same zalety:

-jest szybka (mapa jest jednocześnie systemem operacyjnym),

-łatwa w obsłudze,

-wyraźny, trwały i czytelny ekran nawet w dużym słońcu (jest OK nawet na motocyklu).

 

Garmin jest praktycznie twórcą całego systemu gps, jest dosyć drogi ale niezawodny.

 

Polecam zakupy u autoryzowanego dilera, wychodzi taniej i bezproblemowo.

Mapy dostępne chyba tylko w oryginale.

 

 

mapy jak pisałem są dostepne też piracko , nie ma z tym najmniejszego problemu łatwa instalacja ,

co do zakupu polecam kazdego sprzedawce co udokumentuje pochodzenie - sklep

oczywiscie do każdej nawi musisz dokupic karte pamieci jeśli chcesz ja rozbudować

nawigacje 250 i 250w są naprawde godne polecenia za rozsądne pieniądze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.