Skocz do zawartości

lewy kierunek cyka jak opentany


Dawca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam bmw 318is compact i mam taki problem często mi sie zdarza że lewy kierunek zaczyna mi cykać jak opętany oczywiście przy włączeniu jego(przy skręcie w lewo), tak jak by to było spięcie, ale znowu jak przy gazuje to zaczyna normalnie chodzić czego może to być wina??. i jeszcze drobne pytanie co to jest za włącznik przy lewym tylnym reflektorze, można go wcisnąć do siebie i od siebie i w środku w lampy są przewody od niego?? nie chodzi mi o te pokrętło do odkręcania wkładu od lampy.To jest tylko z lewej strony bo z prawej przy wkładzie jest oświetlenie bagażnika które sie zapala przy otworzeniu bagażnika.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do szybkosci migania(kierunkowskazu).Często dzieje sie tak,gdy jest slaby styk na którejs zarówce z kierunkowskazów lub jest spalona.Ja tak miałem To mi szybciej "smigały"kierunki.Poczysciłem oprawki z żarówek kierunków i ok :cool2: .W/W przypadek zdarzył mi się w oplu :mrgreen: .Lecz elektryka żadzi sie jednakowymi prawami :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam koledzy że byłem u elektryka z tym problemem i powiedział mi tak że to może być wina tryskającego płyny od wspomagania( bo zdarza mi sie że tryśnie jak jej trochę dam wpizde) i wtedy płyn chlapie na alternator i na pasek co powoduje ślizganie paska, przez co alternator nie może ładować tak jak powinien na wolnych obrotach akumulatora i brak prądu jest wywołane szaleństwem kierunków i zapalaniem sie kontrolek od pasów abs i ręcznego. No zobaczymy podjadę do mechanika zobaczy co jest z tym wspomaganiem może pompa robi za duże ciśnienie......... i sie zobaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Mianowicie u mnie kierunki migają dość szybko, nie jak opętane, ale powiedzmy ze migam 1,5 raza w czasie gdy inni migną raz. Nie jest tak źle jak to bywa w Ikarusach lub starych polonezach, ale ten fakt mnie irytuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.