Skocz do zawartości

Przewód zasilający wzmacniacz.


Dantez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem w znalezieniu przejścia między kabiną a komorą silnika żeby przepuścić przewód zasilający. Którędy wy macie go przeprowadzonego? Pozdrawiam.
Jesli kogos urazilem czy cos podobnego swoja wypowiedzia przepraszam staram sie pisac szczeze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnioskuje ze masz aku pod maska i silnik 4cyl...

 

wiec jak odkrecisz oslone pod nogami pasazera pod schowkiem to bedziesz widzial po prawej stronie nad glosnikiem kupe kabli m.in. od yy sterownika centralnego zamka...i na wprost owej puszki na przegrodzie czolowej jest tak a gumowa przelotka i tam leca kable jakies pod maske - wiec tamtedy mozna sie przebic na wprost akumulatora wyjdziesz -znaczy sie pod nim zaraz,

 

ja probowalem tamtedy ale moj kabel 25mm2 mial problem z przejsciem zn balem sie go puscic tamtredy bo za duzo kabli cienkich tam lecialo i jeszcze kombinuje..ale prace chyba do wiosny poczekaja.. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat już kiedyś był na forum. Pod akumulatorem jak włożysz rękę od strony silnika (dostęp trochę kiepski) jest taka okrągła guma przez którą jest puszczona wiązka do kabiny w samym środku tej gumy jest miejsce gdzie można zrobić otwór i wpuścić kabel zasilający który wyjdzie pod schowkiem. Ja zdemontowałem tapicerkę pod schowkiem i po odchyleniu dywanu miedzy przewodami przy użyciu szczytówki z wędki zrobiłem otwór i puściłem kabel. Zajęło mi to 30 min. :dance: Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.