Skocz do zawartości

Obszywanie tapicerki


Quentini

Rekomendowane odpowiedzi

znam takiego co obszywa tapicerki samochodowe i kierownice ale musze zapytac ile to by kosztowało tylko napisz czy interesuje cie zrobienie tego w krośnie(podkarpackie) widziałem kilka samochodów zrobionych przez niego jak zechcesz to moze nawet jakieś zdjęcia by sie dało wysłać po jego robocie

pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się niedawno pytałem ile taka przyjemność kosztuje do e32,ty masz e60,które jest kilkakrotnie droższe,ale to nie ma znaczenia,koszt uszycia tapicerki będzie ten sam.Cena zaczyna się od około 2500 zł,wszystko zależy od gatunku skóry,BMW stosuje najwyższej jakości skóry więc koszt może się podwoić lub potroić.Najlepszym rozwiązaniem cenowo będzie zakup używanej tapicerki skorzanej(fotele,boczki...).
Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. na pocztek pytanie dlaczego? zniszczona, spalona czy przetarta czy poprostu sie nie podoba? jak sie nie podoba to taniej mozesz ,,przemalowac,, na inny kolor. sa takie farby specjalne i toche klopotu z cieniami i elektryka zeby nie zalac a i po dwoch latach bedzie farba sie przecierala. inny sposob to obicia z anglika przelozyc . innym sposobem jest poprostu obszycie nowa koszt zalezy (podsufitka, boczki w dzrwiach, pierolki inne) od ilosci ale do 1500 tys za welur ale lepiej dolozyc i skora zalozyc za 2-3.5 tys
PRANIE TAPICEREK SAMOCHODOWYCH 0 504 256 487
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quentini jestem prawie na stowe pewien że fotele z pełna elektryką nie bedą działały,to nie e39 w tym modelu co kolwiek chcąc zmienić potrzebny jest nowy sterownik potem programowanie a moze i instalacja. Zobaczymy jeszcze co inni napisza ale raczej nic z tego. powodzenia :hand:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o e60 to proponuję zakup używanych siedzeń ideały ok 3000zł.U mnie obszycie skórą stosowaną przez Bmw (200zł.metr) to 3500-4000zł.Tańszej nie polecam ,a jak się nie znasz to nie poznasz jaką skórę ci tapicer zafundował...pozatym co fabryka to fabryka,pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.