Skocz do zawartości

m6 us ile to warte w Polsce?


daniel8888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu
jak myślicie ile takie auto jest warte w Polsce?

Tyle ile kupiec jest w stanie zapłacić :idea:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjec wyglada na bardzo zadbane, Ja mysle ze w granicach 45-55tys zl.

Ale uwaga. Zyjemy w polsce ( no, :roll: ja moze nie ) i tu nikt nie da tyle kasy za 25letni samochod. No chyba,ze ktos wygra w totka to moze. ( ja bym sobie z mila checia sprawil taka pod choinke :mrgreen: )

 

Ale powiedz sam,czy gdybys mial 50tysiakow to rozgladalbys sie za starym klasykiem bmw, czy za np bmw z przelomu 1999-2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Ale powiedz sam,czy gdybys mial 50tysiakow to rozgladalbys sie za starym klasykiem bmw, czy za np bmw z przelomu 1999-2002

Hmm.. Jesli nie masz samochodu to na pewno tak. Klasyk jest czymś innym niż auto uzytkowe :idea:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale powiedz sam,czy gdybys mial 50tysiakow to rozgladalbys sie za starym klasykiem bmw, czy za np bmw z przelomu 1999-2002

 

Z takim podejściem, to byśmy w Polsce nie mieli klasyków, a wierzcie mi wystarczy się przejechać w letni weekend w okolice Konstancina pod Warszawą, czasami szczęka opada co ludzie w garażach trzymają. Ja mam 3 klasyki(przynajmniej wg mnie), Adam(anjinsan) to już nie wiadomo ile trzyma w tym swoim szpitalu. :mrgreen: Za 50k to bym znalazł sobie i klasyka i na co dzień brykę. Pozdro.

BMW - Broń Masowego Wrażenia


Moja 850i

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=120911

http://img121.imageshack.us/img121/5670/pasek2e.jpg

detailing http://www.funkyking.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie KinceK, nie zrozumial mnie pan (bynajmniej mojego podejscia do klasykow) . Chodzi mi o to,ze jesli ktos ma te 50 kafli,a jest zwyklym ,szarym czlowiekiem ,ciezko pracujacym na chleb,to wierz mi,ze nie kupi 25letniego samochodu tylko dlatego,ze jest KLASYKIEM. Nie kupi nawet auta za 50k tylko za 30 a moze nawet i za niecala polowe ,bo to co mu zostanie,to schowa na czarna godzine :mrgreen:

Natomiast ,jezeli ktos ma siana pod dostatkiem to wiadomo,moze sie skusic. Mysle ,ze gdybym wygral te 25mln ojro,ktore byly do zgarniecia w staatloterij w Holandii w czoraj,to dzis bym moze jechal po to autko :mrgreen: Nie, .... sorry... dzis bym lezal w szpitalu w stanie pozawalowym albo u czubkow w wariatkowie :mrgreen:

W kazdym razie napewno bym sobie cos takiego sprawil....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ale powiedz sam,czy gdybys mial 50tysiakow to rozgladalbys sie za starym klasykiem bmw, czy za np bmw z przelomu 1999-2002

Hmm.. Jesli nie masz samochodu to na pewno tak. Klasyk jest czymś innym niż auto uzytkowe :idea:

 

Bo jazda klasykiem to styl życia. Można Chodzić w garniaku i np jeździć Audi albo podróżować klasykiem. Taniej nie jest ale inaczej. Myśle że problem leży w psychice. Mało kto jest w stanie przeboleć psychicznie ładowanie kasy w stare auto ...a tymbardzie wytłumaczyć to żonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniej wytłumaczyc wydatki żonie hehe ale warto jest walczyc o ratowanie klasyków .Powiem wam koledzy że gdybyscie zobaczyli moja 633 csi z 1978 roku jak ja kupiłem to zona powiedziała ty deb........ ale teraz jak juz blacharka zaczyna wyglądac normalnie powoli nawet ona KOBIETA sie w niej zakochuje .Krótko piszac zona tez człowiek tylko trzeba jej duzo duzo pokazywac i tłumaczyc :)P::P pozdrawiam wszystkich zapaleńców super zabytków !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.