Skocz do zawartości

Alarm fabryczny - nie moge rozbroić


KaMeLe32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z rozbrojeniem mojego alarmu fabrycznego (z ryglowaniem).

 

Zaczęło się od pozostawienia samochodu zaryglowanego na ok. miesiąc. Po tym czasie chciałem ją odpalić i zero reakcji na pilota. Padł akumulator. Sztuczka z lampką w bagażniku nie poskutkowała, więc numer z drzwiami pasażera i klamką wypalił. Z lekkim zgrzytem, ale samochód się otworzył. Akumulator naładowałem i włożyłem. Alarm fabryczny zaczął trąbić, ale guziczkiem w kluczyku go rozbroiłem. Po tym wszystkim uszkodził się rygiel w drzwiach pasażera ( nie można było go wcisnąć), ale naprawiłem to i było wszystko ok, do czasu kiedy samochód stał zamknięty i zaryglowany ok. 1,5 tygodnia.

 

Ostatnio chciałem moją siódemkę odpalić, ale znowu nie mogłem jej otworzyć. Więc znowu numer z klamką (zauważyłem, że nie muszę jej podnosić. Wystarczy przekręcić kluczyk i wszystkie drzwi się otwierają

nawet jak są zaryglowane). Akumulator okazał się dobry, więc wymieniłem baterie w pilocie ( pilot w kluczyku, 2 przyciski: okrągły i prostokątny), ale nie dało to rezultatu. Samochód trąbi i nie da się go nawet odpalić (rozrusznik kręci).

 

Znalazłem gdzieś na forum jak jeden z kolegów wyłączył alarm awaryjnie (kluczyk pozycja 1, po 10 minutach dioda przestaje mrygac, a samochód odpala. Niestety u mnie to nie działa...

Co mam robic?? :cry2: Dodam, że mam tylko jeden kluczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt mi nie pomoże? Kolega Maćko740 podpowiedział mi jak odpalić samochód awaryjnie, ale to nie rozwiązuje mojego problemu - jak rozbroić alarm fabryczny i przywrócić działanie pilota w kluczyku.

 

Idzie weekend, a dla mnie to jedyny czas kiedy mogę się tym zająć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.