Skocz do zawartości

m52 523i zdemontowanie vanosu


adass91

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnoście demontażu vanosu chodzi o to czy przy zdejmowaniu vanosu z walka rozrządu są jakieś oznaczenia jak powinien siedzieć (takie coś jak na kolach rozrządu) , czy wystarczy go porostu wsadzić spowrotem o to chodzi ze nigdziej nie znalazłem opisu i wszedziej widzę na zdjęciach ze jak ludzie go zdejmują to nie ma żadnych oznaczeń wiec czy wystarczy wsadzić go spowrotem obojętnie jak ?? :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam nie jest napisane jasno jak ustawić vanosa może mało znam angielski ale się tam nie doczytałem,a już trochę materiałów przestudiowałem i nigdzie nie jest napisane ( może mało szukałem ) wiec prosił bym o odpowiedz kogoś kto miał odczynienia z tym :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy ze już ostawiłem silnik na znakach i zblokowawszy rozrząd jak na tych zdjęciach i zastanawia mnie czy jak odkręcę vanosa i przy wkładaniu go spowrotem trzeba jakoś go ustawić czy wystarczy go obojętnie jak go wsadzić i przykręcić. :modlitwa: :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na tym forum dosyć długo i patrze tylko ze umiecie podpowiedzieć ile jaka bemka pali i to zawsze kłótnie no i jak odpowietrzyć okład chłodzenia . Jakoś nie che mi się wieżyc ze w tym klubie nie ma osoby która by tego nie robiła o co się pytam tylko myślę ze nie chce udzielić podpowiedzi tylko dlatego ze po co niech się psuje albo jedzie do serwisu dzięki wielkie za ogólnie pomoc szkoda slow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam części do regeneracji klekoczących tarcz na Vanosie od wakacji i jakoś nie mogę się za to zabrać. Ale niestety nie jest to prosta sprawa. Znaczy jest jak ma się napinacz do ustawiania wałka. Jak nie to powstaje problem. Ludzie mają później problemy z prawidłowym jego ustawieniem. Mam opis jak to zrobić z oryginalnym naciągaczem oraz bez niego. Z nim jest banał. Bez niego sprawa się komplikuje. Jak nie zapomnę to jutro wstawię linka.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie zaczepem mały wypadek i operacja kolana(więzadła krzyżowe strzeliły), na pewno napisze jak będę zaczynał może polecę wcześniej zobaczyć ile mam u siebie tylko będę sprawdzać jakimś innym programem w robocie mam tylko nie pamiętam nazwy ale taki trochę pewniejszy jak sprawdzę to odrazo napisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.