Skocz do zawartości

Gasnące kontrolki


Dawid85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moje auto ostatnio w trakcie jazdy nagle zgasło, po przekręceniu stacyjki nie zaświecily się kontrolki, po kilkukrotnych próbach wreszcie załapało ale jak dojechałem do garażu i zgasiłem auto to ponownie nie mogłem go odpalić, silnik kręci ale żadne kontrolki nie świecą (Podobnie jak przy włączonym fabrycznym immobiliserze , jednak immobiliser normalnie gaśnie). Szczerze mówiąc nie mam pojęcia co zawiodło, jeżeli ktoś wie to proszę o pomoc, gdyż inaczej czeka mnie hol albo laweta do elektryka, tak czy inaczej z góry dziękuje za informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje auto ostatnio w trakcie jazdy nagle zgasło, po przekręceniu stacyjki nie zaświecily się kontrolki, po kilkukrotnych próbach wreszcie załapało ale jak dojechałem do garażu i zgasiłem auto to ponownie nie mogłem go odpalić, silnik kręci ale żadne kontrolki nie świecą (Podobnie jak przy włączonym fabrycznym immobiliserze , jednak immobiliser normalnie gaśnie). Szczerze mówiąc nie mam pojęcia co zawiodło, jeżeli ktoś wie to proszę o pomoc, gdyż inaczej czeka mnie hol albo laweta do elektryka, tak czy inaczej z góry dziękuje za informacje.

 

 

 

Sprubój wykonać reset kompa może to coś pomoże tu masz krok po kroku jak to wykonać prawidłowo: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=592 pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sugeruje że jest zanik prądu :!: może podjedż do jakiegoś elektryka zajmie może mu to 10 min i sprawa załatwiona a weżmie z 30zł może nie warto samemu się meczyć jak to jakaś głupotka.A wyciągałeś w ostatnim czasie licznik może 0on ulega już awarii :?: bo mój kloega ma 325tds i mu też wszystko gasło pojechał do elektryka i kazał kupic nowy licznik może i Ty to masz jak masz szanse to podmień licznik z innej bumki i zobaczysz efekt :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko kontrolki mi gasną, zgasł mi silnik, brakło wspomagania itp... tak jakby immobiliser mi załapał, ale on nie "mrugał" więc to raczej nie to

, robiłem test zegarów i wskazówki mi się normalnie podnoszą lecz świeciła na dole tylko jakaś czerwona kontrolka, nie świecił abs itp, ale robiłem ten test po raz pierwszy więc w sumie nawet nie wiem co ma świecić (użytkownik>mechanik) :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie występuje podobna sytuacja co u Dawida85 też świeci mi sie kontrolka chyba zuzycia klocków i nic poza tym dodam ze moja wersja to bieda bez ABS poduszek itd. Czy tak powinno być czy mam kontrolki popalone ale chyba nie bo jak mam zaciągniety reczny to świecą te od hamulców?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawił mnie ten watek z tymi kontrolkami i byłem właśnie sprawdzić u siebie i jest tak mianowicie zapaliły mi się rezerwa paliwa,temperatura i zużyte klocki hamulcowe ale znalazłem coś na ten temat ,ze jest to wszystko ok jak tak się zapala http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=31293
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.