Skocz do zawartości

Jaka karta do telefonu samochodu?


PNOmi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktos juz korzystal z telefonu w

BMW E39 po lifcie? Jaka karte trzeba zaladowac do podlokietnika zeby rozmawiac. Nie chodzi mi nawet przez sluchake ale przez glosnomowiacy. Polaczenia alarmowe dzialaja.

 

Dzieki

Wstrzasaj i kasaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna karta sim tyle że nie wyłamuj tej małej tylko całą duża wsadz jak kupisz i niezawsze bedzie działać jak włążysz do podłokietnika czasami trzeba włożyc ją w bagażniku gdzie jest cały odbiornik od telefonu nad navi i tam się wkłada wboku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna karta sim tyle że nie wyłamuj tej małej tylko całą duża wsadz jak kupisz i niezawsze bedzie działać jak włążysz do podłokietnika czasami trzeba włożyc ją w bagażniku gdzie jest cały odbiornik od telefonu nad navi i tam się wkłada wboku.

 

Bede probowal tylko ze nie mam navi, choc wierze ze modul telefonu w bagazniku i tak mam.

 

Tobie dziala? Czy moge uzywac telefou bez sluchawki, tylko na glosnomowiacym?

 

Dzieki

Wstrzasaj i kasaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jesli wyrzuciles te obudowke karty sim (to z czego sim sie wylamuje) to musialbys ja skas wykombinowac. Ja podkleilem tasma klejaca z jednej strony, i naklejam na to karte sim. Kup sobie jakis zestaw startowy za 5zl i przetestuj.

Jesli chodzi o glosnomowiacy... to nie jest to zbyt intuicyjnie. Bodajze jesli dotkniesz sluchawki, chocby sluchawka wciaz byla w w wanience, glosnomowiacy nie zadziala (tak przynajmniej jest umnie). Odebrac telefon bedziesz musial z kierownicy, lewy dolny przycisk. Tak samo z dzwonieniem; jesli nie dzwonie z NAVI, slysze rozmowe w sluchawce pod moim lokciem... :duh:

 

Acha, ja posiadam oryginalnego Siemensa BIT2 Sa-630.

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Jeżeli chodzi o działanie telefonu to działa także bez słuchawki u mnie, mogę ją wkładać, wyciągać itp. U mnie było takie łoże do małej karty, wyglądające jak duża karta, w który idealnie pasowała, bez nawet milimetra przerwy co pozostaje po wyłamaniu z dużej, podejrzewam że można to kupić.

W audi np. jak wyjmę słuchawkę z łoża to głośnomówiący się wyłącza i słychać tylko w słuchawce.

W poprzednim e39 nie działało mimo zmianie 2 słuchawek, podejrzewam że należy to jakoś sparować, ale nigdy tego nie zgłębiłem bo brakło mi inwencji :( W tej po prostu działa :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie telefon działa bez problemu.

Jednak aby słyszeć w głośnikach musze miec przynajmniej przekręcony klucz na 2 lub zapalony silnik, jesli podniose słuchawke wtedy przełącza się na słychawke. co do karty to jak pisali poprzednicy mala karta nie oderwana z tej swojej obudowy. na wyłączonym silniku jak i zapłonie 1 nie działa tel w głośniku tylko słuchawka. ( może celowo zrobione przez BMW... przeciez na postoju mozna rozmawiac przez słuchawke).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.