Skocz do zawartości

Przesiadka do E36, warto? na co zwrócić uwagę przy zakupie?


lowi85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zarejestrowałem się tutaj głównie po to aby zapytać Was na co powinienem zwrócić uwagę przy oględzinach E36, do tej pory jeździłem innym wozem :) Chce zmienić z pewnych powodów auto i w oko wpadł mi jedynie ten model BMW - kombi w dieslu (jest to mój pierwszy kontakt z BMW), po przeszukaniu ofert komisów w internecie i ogłoszeń prywatnych osób widze ze można ten samochód kupić za ludzkie pieniądze. Czy są jakieś "haczyki" pod maską widoczne na pierwszy rzut oka po których od razu da się rozpoznać czy przy aucie było coś kombinowane/jest coś do roboty żeby w najbliższej przyszłości nic nie padło? Brak jakiejś części/luzy w czymś? Np czy kontrolka oleju nie jest jakoś inaczej podłączona zeby nie mrugała? :) Może jestem troszkę przewrażliwiony ale ostatnio kupiłem niestety mine, a nie doszło by do tego gdybym zwrócił uwagę na jedną rzecz która była wadą konstrukcyjną w silniku.

Chcę sie poradzić fachowców, bo przecież nik nie zna lepiej samochodu niż jego właściciel.

 

Proszę o sugestie i rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja we wrzesniu tez kupilem e36 1,7 tds z 270 tys na liczniku i nie narzekam. wymienilem plyny i wyklepalem bo byl lekko puknięty w lewy naroznik. i tak testuje moja pierwsza bumke. zrobilem tylko albo juz 7tys km i moge tylko polecic. najwarzniejsze jest to czy przebieg jest realny i czy auto jest zadbane przez poprzedniego właściciela. takze jeszcze raz polecam.

Ps. nastepne auto tez BMW serii 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.