Skocz do zawartości

Jak Ustawiac swiatła Mijania BMW E34??


Kosiara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam wielki problem kupiłem nowe lampy bmw założyłem i teraz mam problem bo byłem na stacji i nie wiedzieli jak ustawiać światła wiem ze jedna jest śruba z przodu atrapy ale tez jest pod maska i nie wiem która jest od czego bo ta z przodu to jest chyba od wysokości a ta pod maska w rogu to nie wiem czy może ktoś mi wyjaśnić mój problem albo niech ktoś mi po wie ile śrub jest do regulacji świateł mijania i gdzie sa one dokładnie. Pozdrawiam.

 

http://static.bmwfans.info/images/epc/MjA2MjVfcA==.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod maską w samym rogu masz pokrętło białe, do regulacji lewo prawo lampy. Wkłada się w nie śrubokręt i kręci, często tak jest,że trzeba je będzie obruszać. Wtedy najlepiej wyjąc dwie spinki trzymające atrapę, te nad reflektorem i trochę odgiąć, wtdy dobrze widać tą śrube regulacyjną, trzeba ją wziąć w kombinerki(tylko tak żeby nie zniszczyć gwintu i pokręcić)przyda się jakiś penetrant na pewno też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do regulacji na wysokosc masz dwa takie otwory w owiewce pomiedzy reflektorami:) u dolu...wchodzi tam maly krzyzak..tylko dlugi,bo sruby sa oddalone...do regulacji w poziomie masz srube w gornym rogu(zewnetrznym)...jest lekko schowana jakby za migaczem...mozesz..badz wykrecic migacz...badz zdjac owiewke lamp..ale wiaze sie to ze zdemontowaniem pasa dolnego z nerkami..przerabialem to ostatnio na stacji kontroli,jak mialem podregulowac lampe - facet mi powiedzial,ze sie tego nie tyka:)..mozesz tez odkrecic 2 gorne srubki od owiewki na lampach i delikatnie odchylic jej zewnetrzna czesc..pozwoli ci to wsunac wkretak:) i delikatnie dasz rade poregulowac lampe...tylko uwazaj,zebys nie ulamal owiewki:)..musisz ja wyciagnac za uszczelke migacza..inaczej nici z zabawy..a procz tego sprzet do regulacji lamp...mi facet na stacji kontroli..dal sprzet i srubokrety z haslem.."ma pan 30 min - powodzenia i dobrej zabawy" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

niemożliwe NIE istnieje!!:P

BMW - i wszystko jasne...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.