Skocz do zawartości

zderzaki e36


Damian e34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam takie pytanie czy jest ktoś posiadaczem czegoś takiego

 

http://moto.allegro.pl/item471551432_zderzak_m3_e36_m_power_cabrio_coupe_compact_sedan.html

 

interesuje mnie wykonanie tego zamiennika i chciałbym jeszcze wiedzieć czy halogeny ze zderzaka z 96r będą pasowały do tego wiem ze orginał to to nie jest no ale cena tez nie jest wysoka będę wdzięczny za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadoma sprawa ze oryginalny lepszy ale jakoś nie mogę trafić jakiegoś w dobrej cenie a jeśli są to są gole a i jeszcze jedno czy pasują listwy i halogeny od zwykłego do zderzaka M ?? i byłbym jednak wdzieczny za opinie co do zderzaka tego z allegro bo wydaje sie wmiare no i ze jest wykonany z tego abs-u a nie laminat który jest bardzo podatny na uszkodzenia i wykonanie moze być średnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy nie pasują od standardowego zderzaka do zderzaka z serii ///M

Halogeny pasują

musisz jeszcze wiedzieć że tunele do chłodzenia tarcz hamulcowych też są do wymiany

a co do ABS-u to nie jest najgorszy

a i dowiedz się dokładnie czy ten ABS pasuje do każdego nadwozia

(oryginalny pasuje , laminaty nie koniecznie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam ci kolego orginał. Na allegro jest gościu pawloo24 z Mosiny (WLKP) ma dużo orginalnych , kompletnych zderzaków. Znam go osobiście, wporządku koleś. Ja mam założony zamiennik (niemiecki) i to nie to. Każdy kto się zna odrazu dostrzega różnice.... :oops:

 

pozdrowienia

UWAGA!Brak dachu!

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.