Skocz do zawartości

[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji


bosybmw

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem za darmo z ASO info z VIN - przebiegi w km podczas wizyt z datami + ilość jednostek naprawczych spedzonych w warszatacie.

 

W dobrym warsztacie (nie ASO) dałem samochód do oględzin, wjechałem na podnośnik i podłączyłem pod kompa => zapłaciłem za to w Kołobrzegu 100 pln. Dowiedziałem się jakie drobiazgi sa do wymiany, że na kompie czysto, oraz obejrzałem osobiście od spodu.

Wiec moze nie 500 pln a kilka stowek mniej w jakims poważnym warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dostałem za darmo z ASO info z VIN - przebiegi w km podczas wizyt z datami + ilość jednostek naprawczych spedzonych w warszatacie.

 

W dobrym warsztacie (nie ASO) dałem samochód do oględzin, wjechałem na podnośnik i podłączyłem pod kompa => zapłaciłem za to w Kołobrzegu 100 pln. Dowiedziałem się jakie drobiazgi sa do wymiany, że na kompie czysto, oraz obejrzałem osobiście od spodu.

Wiec moze nie 500 pln a kilka stowek mniej w jakims poważnym warsztacie.

 

 

no i takich informacji powinni udzielać za darmo. mnie rozkodowywali za free wiele Z4, którymi byłem zainteresowany i otrzymywałem info do kiedy były serwisowane w ASO, co było robione itd. jednak w niektórych ASO z tego co wiem, chcą za taką usługę opłatę (50-100zł).

 

a jeśli już sprawdzać auto przed zakupem, to chyba lepiej zrobić to tak jak Amster napisał poza ASO. dowiesz się tego samego za mniejsze pieniądze. z nowym właścicielem mojej 2.8 byłem zarówno w normalnym warsztacie, jak i w ASO na tym przeglądzie, ponieważ chciał wszystko dokładnie sobie sprawdzić.

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do bana to proponuje najpierw zapoznac sie z regulaminem forum punkt 1, podpunkt 3 a pozniej dopiero zabierac glos na ten temat.

 

Zabrzmialo groznie ;) Saron klime tez sie da dolozyc w koncu Z3 jest mocno spokrewnione z E36 a tam podobno dokladka klimy jest stosunkowo prosta:

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=21260&start=2060

 

Wg mnie cena 500zl za przeglad w ASO to czyste zdzierstwo ,jak juz nieraz pisalem na niewielu rzeczach sie znaja, tylko kase umieja dobrze liczyc. Madmarx zreszta pisal kiedys jak w jego przypadku wygladal przeglad Z3 przez zakupem w ASO to byla zenada i nerwy.

 

Dobre OSKP z geometria laserowa wystarczy. Platinum wg mnie Z3 tak naprawde przez zakupem warto jedynie sprawdzic pod wzgledem geometrii zawieszenia, bo ma ono bardzo ograniczone , wrecz zerowe mozliwosci regulacji, wiec jak beda duze odchylenia to potem moze byc problem.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzien dobry moge powiedziec ze ma lapy polifcie a jest przed liftowa wiec napewno dzwonek z przodu (bo nikt nie wymienial by przednich lamp tylko po to by miec obrzydliwe chromowane obwodki) no chyba ze ktos chcial biale kierunki z przodu ale czemu nie kupil tylnych z bialym kierunkiem skoro sa tansze niz przednie?

 

moj fotel tak wyglada przy piebiegu 150tys...

ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotres, mowa była chyba o jakiejś granatowej ze Zduńskiej Woli. Ta jest z Wawy. No chyba że to to samo auto?

W przebieg to nie wierzę z definicji ;) Skóry w mojej E36 wyglądają lepiej a mam 240tyś niepotwierdzonego przebiegu. No chyba że w Zetkach stosowano gorsze materiały, ale nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś szuka dobrej Z3 Coupe, to polecam tą w dobrych pieniądzach :

 

http://www.motoallegro.pl/item1170430368_bmw_z3_coupe_2_8_super_okazja.html

 

miałem okazję ostatnio ją obejrzeć (sprzedający jest z wwa) i moim zdaniem jest bez zarzutu, a dodatkowo chyba zalezy mu na szybkiej sprzedazy bo mocno zszedł z ceny.

 

sam bym ja pobrał, ale dwie to juz zbytek.../// ;)

 

Mowilem ze byla o niej mowa :P . Ta ze Zdunskiej to oczywiscie inne auto i podobno takze w super stanie.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotres też nie ma oryginalnych lamp....

 

jak to nie ? Mialem orginaly bez chromow pomarancze ;) .

 

Teraz sa "customy" . :wink: .

 

Ale przygoda byla mala prawym przodem to fakt ;).

 

i W tej granatowej tez napewno byla no i co z tego ? Bezwypadku w Polsce sie nie kupi, to juz ustalilismy nie raz, mysle ze nie ma co do tego wracac, wiec to ze przod byl robiony to standart. Jesli podluznice czy kielichy sa bez sladow ingerencji blacharskiej to nie ma sie czym przejmowac.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
http://moto.allegro.pl/bmw-z3-coupe-2-8-super-okazja-i1210974385.html

 

http://img121.imageshack.us/img121/9725/88137461.jpg

 

Czy wiadomo coś więcej o tym aucie?

 

 

To auto jakies rok temu stało na allegro jako uszkodzone, na pewno przód i gdzieś jeszcze obite. Wywoławcza bodajże ok 18kzł. Ktos naprawił, pojezdził i opycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem 30 lipca to samo, ale S007 twierdzil ze to inne auto i ze oba sa z Warszawy, ale to ubite za 18k to inny egzemplarz, a felgi fakt faktem ma takie same.
Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta sama Z co była uszkodzona. Cena uszkodzonej cały czas spadała a i tak jej nikt nie chciał. Pamiętam bo dzwoniłem, oddawał ją wtedy za 15k, uszkodzona niegroźnie, była już zarejestrowana więc pewnie była to jej już przynajmniej druga przygoda :) Coś te granatowe Coupe nie chcą się sprzedawać :mrgreen:

 

Co do obrysówek to ma je oryginalnie każda z silnikiem R6 , małe pojemności ich nie mają.

http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.