Skocz do zawartości

E32 3.0iA Dziwna praca silnika przerywanie brak mocy pomocy!


krix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z silnikiem 3.0 w mojej siódemce, w momencie zakupu miałem nie szczelny dolot i nie wyregulwoany gaz teraz gdy naprawiłem dolot i ząłozyłem blosa było ok do momentu jak zaczął się sypać rozrusznik ale i z tym się uporałem teraz pozostaje problem z przerywaniem. Ogólnie wygląda to tak że wróciłem z pracy pewnego dnia i wszystko było ok poczym wsiadłem do samochodu zrobiłem moze z kilometri nagle przestała palic na jeden lub dwa gary nie jestem w stanie wyczuć na ile nie pali a dziś rano jak ją odpaliłem to silnik brzmi jak czinkłeczento jak przełącze na gaz to całkowicie brakuje mocy jak wrzuce biego to nawet nie ruszy z miejsca gaz do dechy a on nic nie wiem co jest grane kilka dni wczesniej tez nie paliła na jeden gar i strasznie kopciła ale wtedy pomogło wyczyszczenie świec i wkręcenie ich na nowo. Czy mozcie drodzy koledzy cos poradzić. Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź klapę przepływomierza czy się nie zacięła bo to by pasowało do dymienia na czarno - duża dawka paliwa zalewa silnik.Sprawdź też kopułkę,palec i przewody zapłonowe.Miałem ostatnio właśnie padniętą kopułkę i auto strasznie przerywało i ledwo ruszało.

W124 260E

W201 200E ex.

W126 260SE

W115 240D (250 M123) ex.

BMW 730i E32 ex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rade dzisiaj po pracy sprawdze to wszystko mam nadzieje ze to będzie to,

 

Mam jeszcze jedno pytanie zapomiałem dodać w poprzenim poscie odnosnie ABS - u jak jechałem po dziurach i błocie stało się coś z ABS teraz jak jade nawet wolno i hamuje to czuje ze włącza się pompa i odrzuca mi pedał hamulca co moglo się z tym stać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.