Skocz do zawartości

Serwis Z3 w w Wawie i okolicach


skowor

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalnie pytam sie tutaj, bo Zetek jest malo i mam watpliwosci czy kazdy warsztat zajmujacy sie Beemkami sobie radzi z Z3 :?

z tego co przeczytalem to w okolicach Wawki polecaja Auto Classic z Raszyna, mieliscie jakies doswiadczenia z nimi :?:

na razie mam do zrobienia jakies drobiazgi: montaz rozporki, naprawa swiatla w bagazniku i jednej zarowki na konsoli, ale boje sie dac gdzies gdzie moga cos zepsuc przy okazji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rzeczy ktore wymieniles robilem juz wszystkie i oczywiscie sam ;) .

 

Rozporka - zaloza Ci wszedzie bo to banalne pod warunkiem ze nie masz kielichow porozsuwanych (czytaj auto nie po dzwonie mocnym) . Np. Auto bukow polecam .

 

Zaroweczka bagaznik - u mnie po prostu zarowka nie kontaktowala (wystarczylo podgiac blaszke zarowki) - czas naprawy ok 60 sekund .

 

Zarowka konsoli - tu juz cos moga zespuc/porysowac bo trzeba zdjac caly tunel srodkowy raczej - ew jak Ci sie przepalila zarowka od podswietlenia pokretel nawiewu jak u mnie to mozesz powalczyc przez otwor od radia . Polecam warsztat car audio/alarmy - "kowale" od wymiany olejow i klockow hamulcowych moga cos popsuc lub porysowac .

 

pozdr

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Wracając jednak do tematu - jak z serwisem Z-tki w W-wie i okolicach?

Dokonywałem przeglądu przed-zakupowego w Poli-Cars na Gąsiorowskiej.

Z podejścia ekipy i ich wiedzy jestem super zadowolony. :) Czy jednak jest

jakiś garaż gdzie podchodzą kompleksowo do Z-ki jako do modelu?

(Nie pytam o mafijne dziuple :nana: )

Chodzi o taki serwis gdzie moża na miejscu dokupić osprzętu, windchotta,

nakladki na pedaly, nową antenkę, gdzie wymieniąimmobiliser itp. itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapomniales ze mieszkasz w Polsce , a nie w USA ;).

 

Zapomin o tego typu serwisie w Polsce. Tu jest za mało Z na tego typu działalność.

 

Kiedys bylem w Bukowie (bo tak sie nazywal kiedys ten serwis gdzie byles) to mowili ze moja Z3 byla druga ktora ich odwiedziła.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją czasami oddaję do Adama z Raszyna (auto classic), powiem tak, facet zna się na bmw, ale ile razy przyjeżdżałam z jakimiś zagadkami do niego to kasował mnie za naprawę wszystkiego wokół a przyczyny nie znajdywał.

Więc jeżeli potrzebna jest jakaś prosta naprawdę to polecam, do zagadek nie bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Ja polecam "SOLCAR" w Nowej Iwicznej ( między Warszawą a Piasecznem ) Ul. Krasickiego 68e. Koleś robi wszystkie BMW. To pasjonat, nie wypuści z warsztatu nie dopieszczonej beemki! Jak kupowałem swoją Z-kę, to u niego byłem na oględzinach, koleś konkretny i zdecydowanie zna się na rzeczy! Tak, mi też go ktoś polecił :D Jak na razie robiłem u niego po zakupie od razu wymianę wszystkich płynów, przeczyścił mi całą pompę paliwową, a dokładnie pływak, bo miałem jakieś problemy ze wskaźnikiem na desce i uszczelnił mi skrzynie biegów. Jak ktoś by chciał zrobić SWAP'a,to on jest bardzo chętny. Po zakupie auta od razu mi zaproponował SWAP'a na coś mocniejszego, hehe :D

Zabezpieczałem też podwozie w swojej Z-tce, ale to już zrobiłem w "PROwarsztat" ( http://www.prowarsztat.pl/ ), bo on się takimi rzeczami nie zajmuje.

Za zabezpieczenie podwozia specjalną masą bitumiczną w PROwarsztacie zapłaciłem 550zł. Sporo, ale naprawdę zrobili to porządnie i nie żałuję. Też pracują tam 'ogarnięte chłopaki' :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.