Skocz do zawartości

Problem z wylaczajacym sie radiem (dokladnie Navi mk2)


bulkowsky1

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie mam taki problem co prawda jednostka tak jakby dzialala poprawnie ale w ogole nic nie gra jakby niebbylo wogole sygnalu poprostu milczy czasami wlacze i wylacze radio i dziala a czasami ten problem trwa godzinke lub dwie i nie wiem czemu Pomocy. Pozdrawiam
(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to touring to musisz unieść wykładzinę podłogi bagażnika i po lewej stronie auta, powiedzmy na godzinie 10-11 bagażnika :) znajduje się plastikowa obudowa tunera radiowego. Należy ją zdemontować. Pod nią jest tuner do którego wchodzi kostka. Niestety chwilowe rozłączenie pomaga ale tylko na jakiś czas, Tak więc u mnie problem leży chyba w samym tunerze. U mnie np. dzwięk powraca jak użyję przycisku "mode" i kilkukrotnie przyjdę z radia na cd i tape.

 

ps tylko że ja mam dużą navi mk3 więc nie wiem czy to coż zmienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
Jeśli to touring to musisz unieść wykładzinę podłogi bagażnika i po lewej stronie auta, powiedzmy na godzinie 10-11 bagażnika :) znajduje się plastikowa obudowa tunera radiowego. Należy ją zdemontować. Pod nią jest tuner do którego wchodzi kostka. Niestety chwilowe rozłączenie pomaga ale tylko na jakiś czas, Tak więc u mnie problem leży chyba w samym tunerze. U mnie np. dzwięk powraca jak użyję przycisku "mode" i kilkukrotnie przyjdę z radia na cd i tape.

 

ps tylko że ja mam dużą navi mk3 więc nie wiem czy to coż zmienia...

 

Nie moge tego znalesc czy to jest pod ta klapa gdzie jest zapasowka czy tam dalej pod podloga do ktorej sie mozna dostac po odkreceniu uchwytow w podlodze

(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.