Skocz do zawartości

Przyciemnianie szyb folią, jak ???


Joshi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, tyle jest na Allegro folii do szyb za grosze, chcialbym zapytac jak przewaznie montowana jest taka szyba? Czy wystarczy wyciac i nakleic z apomoca kleju na niej czy jakos pod temperatura jak to Ździsiu żelazkiem trabanta robił ;)? Nie robiłem tego nigdy a przymierzam się, proszę o wskazówki.
Life is simple. Make choices and don't look back... zwłaszcza z BMW ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście jestem pod wrażeniem tego sposobu - szczególnie tej częsci dotyczącej wpychania folii pod uszczelkę :P:P.

 

Rozumiem, że chcesz sobie małym kosztem zrobić przyciemniane szyby (znaczy zrobić pojazd przedstawiciela handlowego - gdyż wolno ci tylko założyć folię na trzy tylne szyby).

 

Co do tylnych bocznych - sposób pokazany na filmie może i byłby częsciowo skuteczny. Co do tylnej szyby - niestety nie gdyż nie jest ona idealnie płaska. Ma swoje uwypuklenia i zwykła folia nie będzie dobrze przylagała. Albo będziesz ją musiał pociąć na paski albo będziesz miał białe plamy.

 

Do przyciemniania szyb wypukłych uzywana jest trochę inna folia niż ta sprzedawana na allegro.

 

Poza tym - jesli chcesz sobie zrobić a coupe - pick-up to bardzo proszę - twoja bryka :cool2: .

 

Jeśli chcesz przyciemnić przednie boczne szyby - nie zapomnij przykleić naklejki z numerem homologacji, gdyż jest to bardzo ważne przy zrywaniu z nich tej folii podczas kontroli drogowej :norty: , oraz przygotuj się na odwiedzenie kilku stacji kontroli pojazdów - gdyż na legala z "śmiecioworami" na przednich bocznych szybach nie dostaniesz przeglądu.

 

Pzdr,

 

P.S. Powodzenia w przyciemnianiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.