Skocz do zawartości

uaktualnienie softu


Bazyliszek62

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich formuowiczow i na wstepie chcialbym wspolczuc wszystkim uzytkownika polskich drog,wlasnie przyjechalem do kraju i nasze drogi daja bardzo duzo do myslenia, nawet moja betka chwilami az jeczy na tych dziurach.Ale do rzeczy poszukuje kogos w Kielcach lub woj Swietokrzyskim kto by mi mogl uaktualnic soft bo ostatnio byl uaktualniany w 2005 roku.Prosze Was o jakies namiary bo niestety ASO w Kielcach nie ma ,a ja nie mam czasu jezdzic po Polsce i szukac ASO bo bede tylko w kraju tydzien a trzeba przeciez troche poimprezowac.Z gory dziekuje za pomoc.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kolega myśli, że w Polsce taniej :mrgreen:

Jeżeli masz możliwość to zrób to w Niemieckim serwisie (np w drodze powrotnej). W polskich i hiszpańskich serwisach masz 50% szans, że coś spieprzą

http://img125.imageshack.us/img125/2302/bmw1qf7.jpg

BMW E60 530dA Individual, 11.2006, 231hp +DENSION GW500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dlatego nie robilem tego w hiszpanii bo juz raz jak mi zaczeli zmieniac jezyk na hiszpanski to tak spieprzyli ze operacja miala trwac poltorej godziny a samochod trzymali tydzien i jeszcze chcieli zebym zaplacil 2000euro bo stwierdzili ze padl podczas procesu zmiany jezyka komputer i trzeba go wymienic.Niedalem sie zrobilem awanture w dyrekcji sciagneli nowych informatykow i nie wgrali jezyka hiszpanskiego ale choc naprawili to co ci pierwsi schrzanili. Koszty tutaj nie graja roznicy poprostu myslalem ze w polsce to ktos zrobi fachowo ale w sumie dobra podpowiedz zebym to zrobil w niemczech tak bedzie najpewniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.