Skocz do zawartości

zamienic zegarek na komputer pokładowy?? mozliwe??


aarturr

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

posiadam bmw e34 2,5tds 1994r. ładne auto ale troszke razacy ma ten tykajacy zegarek :D wiec chciałem go zamienic na tzw komputer pokładowy. Na allegro sa do kupienia dosc rozbudowane z temperaturą itd wyglądajace pokazniej niz ten zegarek i pytanie czy jest możliwość przełozenia tych elementów czy bmw nie jest przygotowane na takie zamiany tzn złącza i czujniki :?: gdyby ktos cos wiedział na ten temat prosze napisac

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się, wyciągnij zegarek i zobacz ile kabli do niego dochodzi

 

kolego o tym to było już tyle razy, że czytałbyś z dwa lata o tym, ale co tam, na razie nikt się nie trafił wrogi co Cię nie skarcił:lol:

"Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tego wiele na forum poszukaj o tym temacie bo jest tego multum. Jasne, ze jest możliwość,sam nad tym myslałem bo też mam zwykły zegarek. Ale dlaczego muwisz że rażący????? Ja doszedłem do wniosku, że jednak nie, mi się taki podoba jaki jest i pasuje tam-nic nie zmieniam, ma byc tak jak fabryka dała. Bo zmiane pewnie widać będzie, a to plastiku inny odcień itp więc po co dla paru dodatkowych funkcji???

B-okiem M-ożna W-chodzić


Moja bawarka:

http://polskajazda.pl/Samochody/BMW/5/41749

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, mozna rozwijać, ale raczej masz ilośc kabli tylko na "mały" komputer i będziesz miał tylko zegarek elektroniczny i temperature zewnętrzną na wyswietlaczu - 30 stopni bo czyjnika temperatury nima. A jeśli chcesz "pełny" komputer to musisz się albo na tym baaaaaardzo dobrze znać i być w temaci, albo miec sprawnego mc'givera. Niemówie, ze nie da się tego zrobic lub jest niewykonalne, mozna jasne, ale jest z tym duzo roboty ze względu na to iż komputer jest bardziej rozbudowany, czerpie z wielu czujników itp. Bo 'małego" komputera według mnie niema co montować bo co za róznica czy "tyka" czy widać niewyrażne piksele:P

B-okiem M-ożna W-chodzić


Moja bawarka:

http://polskajazda.pl/Samochody/BMW/5/41749

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.