Skocz do zawartości

Panowie co mozecie powiedziec o tym aucie!!!


koqut25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tak jak w temacie co mozecie powiedziec o tym aucie

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6212139 bo jestem zainteresowany jego kupnem.Przeraza mnie tylko ta tapicerka przedniego fotela tak jak by auto juz mialo przejechane grubo ponad 500 tys km.Prosze o wasza pomoc w sprawie kupna tego auta :modlitwa:

Nic wiecej nie trzeba mówic BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic wiecej nie trzeba mówic BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pierwszego i czwartego nie znam...

 

drugie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6248613 należy do forumowicza 7er.pl myślę, że nie ściemniał w ogłoszeniu, ale nie miałem przyjemności widzieć tego auta - zapraszam na forum ;)

 

trzecie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6236468 miałem przyjemność oglądać kilka dni temu, wg mnie dostała strzała w lewy tył - widać korozję na drzwiach i błotniku, poza tym na słupku między lewymi tylnymi zardzewiałymi drzwiami a tylną szybą jest szpachla albo bardzo dużo lakieru (brakło mi skali na mierniku ;) ) i jeszcze lakierowana była maska. Silnik ma apetyt na olej ale poza tym wszystko jest cacy, bardzo dobre wyposażenie, ciche zawieszenie... kolejny minus to zły profil opon - 235/40/18 przód (powinien być profil 50) i 265/35/18 tył (powinny być chyba 255/45) na felgach, które raczej na oryginalne AC Schnitzery nie wyglądają :P poza tym wszystko cacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego wlasnie dzis dzwonilem do pana od auta nr 3 i jutro jade obejrzec.Mowil ze ktos byl ogladac wlasnie z krakowa i jest zainteresowany lecz nie ma tyle pieniadzy :mad2: Jestem ciekawy co mi jutro powie ciekawego :worried: .Zastanawiam sie wlasnie nad autkiem nr 1 bo jest blisko i moge sobie je zobaczyc bez jakis dodatkowych kosztow na paliwo :dance:
Nic wiecej nie trzeba mówic BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr 1 to tylko 2.8 i to w automacie także nie jest to demon szybkości, ale oglądnij przejedź się może Ci się spodoba :)

 

a jeśli chodzi o nr 3 to oglądałem ją z kolegą, który troszkę się napalił i chciał ją wziąć od razu tylko na szczęście nie sprzedał jeszcze swojej e36 i nie miał gotówki przy sobie :P Ale jak wróciliśmy do Krakowa to na spokojnie doszedł do wniosku, że będzie szukał dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.