Skocz do zawartości

problem z kontrolkami przy tablicy rozdzielczej


dr.3st

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

w czasie jazdy zapalajom sie wszystkie kontrolki, licznik, obrotomiesz tez wylanczajom sie na chwile. potem jest normalnie. ale samochud nie gasnie w czasie jazdy nawet jak sie zapalom wszystkie kontrolki. tak jab by na pare sekund prond sie odlonczyl. mam bmw 316i, 94ro. jestem w niemczech, za tydzien jade do polski i niewiem czy tak moge jechac. poradcie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj być może coś nie łączy ci , sprubuj pokręcić pokrętłem od świateł tam w prawo podajrze zobacz czy ci sie zapala jak pokrecisz ja tak mialem ze pokrecilem i tak mi leciutko zaskoczylo cos i swieci wszystko a myslalem ze żarówki padly ;) a jednak tylko nie laczylo cos ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem to samo w 320. To absolutnie niczym negatywnym nie skutkuje, można spokojnie jechać. Podobno to jest jakiś zimny lut na kwarcu czy gdzieś tam. U mnie pomogła zmiana licznika. Jeśli Cię to nie drażni to nie musisz z tym nic robić.

P.S. Ortografia.... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolego ja dopowiem z innej beczki... wszyscy ci ładnie doradzili oki...

A powiedzcie jaki kolega ma model autka?? E30, E36, E46, E90??

 

Kiedy nadajesz tytuł postowi masz po lewiej stronie rozwijane menu... wybierając swój model dbasz o porządek na forum i dajesz dodatkową informacje dla pomagających... Jeśli twój post tyczy się ogólnie BMW a nie konkretnego modelu wybieraj [Exx]

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.