Skocz do zawartości

Wyciek plynu chlodniczego grzanie sie auta - pomocy


arlasek

Rekomendowane odpowiedzi

witam! moje bmw e36 1,6 benzyna 91 rok

 

zauwazylem wyciek plynu chlodniczego na chodniku od strony kierowcy zaraz pod przednim zderzakiem, otwieram maske i patrze nie ma plynu w zbiorniczku nie mialem wyjscia musialem dolac wody gdzies z litr weszedl pojechalem do pracy troche w koru patrze temp ok mysle spoko ale dojezdzam na parking patrze a z pod samochodu kapie otwieram masek szukam wycieku i na moje oko cieknie z dolu zbiornika wyrownawczego lapie za weze a wszystkie nabuzowane ze sie scisnac nie da no i dotknac olej w porzadku nie przybywa z rury tez nie cieknie, ostatnio odpowietrzylem uklad i zalalem woda na maxa ale dalej cieknie co to moze byc dodam ze ogrzewanie dziala w porzadu aha i jeszcze jedno nie jestem pewien czy w moim modelu powinien byc drugi bieg wentylatora ale ja go chyba nie posiadam caly czas leci na malych obrotach moze to tez jest jakas przyczyna

 

dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam Ciebie kolego. Pytasz się co jest przyczyną wycieku? Przyczyną wycieku jest nieszczelność. Przyczyną nieszczelności jest uszkodzony element, w którym ta nieszczelność występuje. Zauważyłeś że z chłodnicy cieknie? To ją wymień :cool2:

 

Jak woda wycieka, to robi się jej mało, a układ się zapowietrza, zaczyna się gotować i robi się duże ciśnienie w układzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.