Skocz do zawartości

316 z 1995 - jak to zrobić by później nie kląć


szambur

Rekomendowane odpowiedzi

 

a i owszem dlaczego ? dlatego ze a6 nie jezdza gow.niarze i dresty te.mu 90% tych aut nie jest powypadkowych czy z zajechanym motorem jak w przypadku e36 czyz nie mam racji?

 

 

Jeździłem zawodowo Audi A6 2.8 i 2,5 TDI w czasie kiedy były nowe i kiedy stuknęły im 3 setki na blacie. Teraz szukam auta dla siebie i wziąłem pod uwagę A6 i uwierz to co na allegro jest to nawet sie jechać nie chcę bo szkoda czasu 300 tys. to one miały na półmetku swojego realnego przebiegu. Te cuda techniki za 25 tys po prostu są strasznie zmęczone :jawdrop: Po prostu wiem jak wyglądać ma z 200 tys przebiegiem Audi A6 np. nie wiem jak prosto poznają koledzy z naszego forum np. e39 lub e60 po skórach (gdzie myślę patrząc: czego się czepiają) a oni po prostu z doświadczenia to wiedzą

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze nie mowie nie, po prostu jak bym mial za 30 tys wypasione a6 lub e46 czy e39 rowniez na wypasie nie ma co nawet porownywac bo lata kiedy byla konkurencja bmw i mercedes a nizej audi minely na dzien dzisiejszy to audi jest autem klasy wyzszej niz bmw i taka jest prawda sa drozsze i bardziej cenione za mniejsza zawodnosc
mam bmw i juz nie chce innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skupmy sie na A6 C5. Zobacz jak w 98,99 a nawet 2000 były konfigurowane te samochody nawet po lifcie A6 miała w ofercie korby w drzwiach z przodu i zwykła szmatę bez weluru na fotelach. Kupowało się skórę a kierownica straszyła plastikiem. Za wszystko słono płacić wiec nie sądzę aby BMW e39 z tego okresu była samochodem o klasę niższym Niezawodność? Stoją na tym samym poziomie, ta sama liga.
(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi sie i stwierdzam to z zalez ze audi jest obecnie lepsze wystrarczy spojrzec oba auta wypasione oba 03 rok oba okolo 50 tys

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=263c54020277f1b7

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0c4ff4ef64c7d51f

ja nie mowie ze e39 jest brzydkie wrecz przeciwnie jest cudne ale kolo tej a6 to ono stanac nawet nie moze

 

 

 

 

a z innej beczki panowie bo chodzi tu o e36 a nie e39, popatrzcie na nowe bmw 3 e90 przeciez to jest jakies nieporozumienie e90 wyglada jak jakies koreanskie auto jak oni mogli tak spaprac jedno z najpiekniejszych aut czyli bmw serii 3 no ludzie nie przymierzajac jak jakis hiunday czy za przeproszeniem francuska mydelniczka renault talia

mam bmw i juz nie chce innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z innej beczki panowie bo chodzi tu o e36 a nie e39, popatrzcie na nowe bmw 3 e90 przeciez to jest jakies nieporozumienie e90 wyglada jak jakies koreanskie auto jak oni mogli tak spaprac jedno z najpiekniejszych aut czyli bmw serii 3 no ludzie nie przymierzajac jak jakis hiunday czy za przeproszeniem francuska mydelniczka renault talia

 

Image bmw e90 jest to sprawa gustu - jednym sie podoba innym nie - subiektywna ocena. Co do audi a6 c5 szczególnie 2,5tdi (150,163,180) niestety te auta lata swietnosci maja juz dawno za sobą, przebiegi rzedu 200tys km ktore widnieją na allegro to jest śmiech w żywe oczy, co nie zmienia faktu ze jakosc wykonania stoi na wysokim poziomie, jednakze zaryzykowalbym stwierdzenie ze jest to ta sama klasa aut co bmw e39. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

a z innej beczki panowie bo chodzi tu o e36 a nie e39, popatrzcie na nowe bmw 3 e90 przeciez to jest jakies nieporozumienie e90 wyglada jak jakies koreanskie auto jak oni mogli tak spaprac jedno z najpiekniejszych aut czyli bmw serii 3 no ludzie nie przymierzajac jak jakis hiunday czy za przeproszeniem francuska mydelniczka renault talia

 

 

na początku lat 90 oburzenie było na temat e36 ze straciła swoją "rekinowatość" że styliści z Monachium zapatrzyli się w japońskie auta typu honda itd. i że nie ma podwójnych reflektorów itd itd. A teraz to przecież ikona a w coupe to już kult

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że dusigrosz jestem.

Ja też, ale co zrobisz... taki kraj :evil: Jakbym zobaczył niemca z gazem to bym się śmiał, ale w polsce to norma przy cenach paliwa.

 

I ku jasności... Kocham jazde na paliwie i uważam że auto jest do niego stworzone, ale niestety przy moich zarobkach ok.1400-1500zł nie stać mnie jeździć na paliwie do pracy codziennie... :mad2:

 

skidmarks - zgadzam się z tobą... rekinowatość bmw straciło wychodząc powyżej 39 w nazwie modelu :norty: Od kiedy jakiś amerykaniec je projektuje takie moje zdanie...

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunglowskie e90 mi się podoba na ładnej feldze 17stce z lekką glebą- cud malina

 

nawet to nie pomoze jak sie patrzy z tyłu te lampy syfus totalus

 

Z silnikiem ponad dwustu konnym i niech tymi lampami się martwią ci co ich będę wyprzedzał :twisted2:

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.