Skocz do zawartości

DVD E60


Przemek122

Rekomendowane odpowiedzi

A czy komuś w ogóle czata filmy na DVD ?

Mogę się mylić, ale w e60 nie ma takiej możliwości. Producent chyba tego nie przewidział. No chyba że się ma opcję BMW DVD ADVANCED z monitorami w zagłówkach, ale to już jest inna bajka...

Dla porównania w Mietku klasy E jest taka opcja. Sam testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogl mnie oklamac bo to nie byl samochod od turka albo z placu tak jak wszystcy to robia to bylo auto z salonu wiec mnie w wala nie zrobil

haha

a jednak ...

musisz sie jeszcze sporo nauczyc o ludziach przyjacielu

a czytnik DVD w Twoim BMW odczytuje conajwyzej plyte z nawigacja i jesli masz szczescie - MP3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogl mnie oklamac bo to nie byl samochod od turka albo z placu tak jak wszystcy to robia

 

Kolega bardzo się ceni... Czyżbyś jako jedyny w kraju miał auto z salonu?!

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogl mnie oklamac bo to nie byl samochod od turka albo z placu tak jak wszystcy to robia to bylo auto z salonu wiec mnie w wala nie zrobil

 

A jednak. Na twoim przykładzie można wywnioskować, że lepiej kupić od turka niż w salonie :lol: Kupiłem swoją E60 i nową S-klase w221 dla ojca od turka i żadnych kitów mi nie wciskał.

 

Komputer pokładowy w E60 nie obsługuje kodowania MPEG2 (prawdopodobnie za wolny procesor). Nowe Mercedesy nie mają z tym problemu (podejrzewam, że nowy I-Drive od 2009r też da radę).

http://img125.imageshack.us/img125/2302/bmw1qf7.jpg

BMW E60 530dA Individual, 11.2006, 231hp +DENSION GW500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze nie mowie ze jak sie kupi od turka samochod to jest odrazu zly po prostu mam taka opinie o turkach

 

Dużo Turków ma podobną opinię o Polakach.

Turek, od którego kupowałem auta opowiadał mi o jednym Polaku, który bardzo go prosił by za bmw 7-er z 2007r napisał na umowie 1200eur.

http://img125.imageshack.us/img125/2302/bmw1qf7.jpg

BMW E60 530dA Individual, 11.2006, 231hp +DENSION GW500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co, że polak prosił turka,żeby na umowie napisał 1200euro. Przecież tak cała akcyza to i tak bezprawna.

Aha ja też mam taką samą opinię o turkach jak przemek.

BAYERISCHE MOTOREN WERKE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co, że polak prosił turka,żeby na umowie napisał 1200euro. Przecież tak cała akcyza to i tak bezprawna.

Aha ja też mam taką samą opinię o turkach jak przemek.

 

hehehe

Wyszło szydło z worka. Nikt nic nie pisał o akcyzie ;)

Chodzi o poświadczenie nieprawdy bo gość bynajmniej nie zapłacił Turkowi 1200e za BMW 7-er z 2007r. Turek też za tą beemkę u swojego źródła 1200eur nie dał.

 

A swoją drogą skoro akcyza jest bezprawna to proponuję zadzwonić na policję i zgłosić złamanie prawa ;)

 

Zaczynam się coraz mniej dziwić tej opinii o Polakach..

http://img125.imageshack.us/img125/2302/bmw1qf7.jpg

BMW E60 530dA Individual, 11.2006, 231hp +DENSION GW500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co, że polak prosił turka,żeby na umowie napisał 1200euro. Przecież tak cała akcyza to i tak bezprawna.

Aha ja też mam taką samą opinię o turkach jak przemek.

 

hehehe

Wyszło szydło z worka. Nikt nic nie pisał o akcyzie ;)

Chodzi o poświadczenie nieprawdy bo gość bynajmniej nie zapłacił Turkowi 1200e za BMW 7-er z 2007r. Turek też za tą beemkę u swojego źródła 1200eur nie dał.

 

A swoją drogą skoro akcyza jest bezprawna to proponuję zadzwonić na policję i zgłosić złamanie prawa ;)

 

Zaczynam się coraz mniej dziwić tej opinii o Polakach..

 

Ale jak byś stinger nie wiedział zaniżona kwota na umowie dotyczyła jeszcze do niedawna akcyzy, a nie żeby było mu milej, że zapłacił 1200euro za 7 z 2007roku.

BAYERISCHE MOTOREN WERKE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak byś stinger nie wiedział zaniżona kwota na umowie dotyczyła jeszcze do niedawna akcyzy, a nie żeby było mu milej, że zapłacił 1200euro za 7 z 2007roku.

 

Wiem, wiem. Chodzi mi bardziej o to, że część Polaków chce umów na 1000e w ramach walki ze złodziejskim rządem w PL ale nie zwraca uwagi na to, że namawia również sprzedającego do łamania prawa.

 

Zresztą nieważne zrobił się offtopic bez sensu.

DVD w E60 odtwarzać się nie da :)

http://img125.imageshack.us/img125/2302/bmw1qf7.jpg

BMW E60 530dA Individual, 11.2006, 231hp +DENSION GW500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.