Skocz do zawartości

Prosba o opinie - alarm exus v9000 fc i inne


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

Jako ze niedawno nabyta przeze mnie BMW 5 nie ma zamotowanego alarmu, postanowilem nabyc takowy. Brat jest elektronikiem/elektrykiem wiec chyba poradzi sobie z zamontowaniem.

Wypatrzylem sobie model EXUS V9000 full control, taki na przyklad jak tu :

http://www.moto.allegro.pl/item414888299_alarm_exus_v9000fc_powiadomienie_cz_ruchu_hit_2008.html

(to nie reklama:).

Pytanie :

Macie moze jakies doswiadczenia z tymze alarmem, interesuja mnie i te dobre i zle :)

A moze mozecie polecic jakis inny, dobry alarm, nie robiacy numerow :D

 

Pozdrawiam,

Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z moje doświadczenia mogę tylko powiedzieć że alarm do którego podałeś link to jakaś "china" bo tyle funkcji, bajerów, wyświetlacze w pilocie, stopery itp za 400 zł?????

Alarm pod oryginalnego pilota w kluczyku (nawet jak auto nie ma alarmu tylko zamek centralny) polecam SEO, miałem a poprzednim aucie i najmniejszego problemy nie miałem.

Jeżeli alarm z osobnym pilotem polecam "PROXIMA", są różne modele ale też są sprawdzone i naprawdę bezawaryjne.

Czasem lepiej zamontować coś co ma mniej bajerów ale przynajmniej działa jak jest do tego stworzone.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Mam podobny tzn starszy typ- exus v3100 - i muszę ci powiedzieć że nigdy z nim kłopotu nie miałem.Jedynym minusem mojego alarmu jest to że w pilocie z powiadomieniem bateria trzyma niecały miesiąc,ale to zostało poprawione przy exusie v9000 i teraz bateria trzyma ponoć 3 miesiące. Zasięg pilota jest oki tz : normalny pilot załączy ci alarm nawet z 300m,natomiast lcd u mnie działa tak do ok 100m w zależności od terenu. Firma która produkuje ten alarm zawsze służy ci pomocą i doradzi jak go dobrze zamontować(tak było w moim przypadku).Podłączenie centralki ze wszystkimi bajerami może sprawić trochę kłopotu ,zwłaszcza osobom którzy nigdy tego nie robili. Oczywiście wybór należy do Ciebie,bo jest tych alarmów i można wybierać i wybierać :D .Ja go polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie opinie. Po wielu przemysleniach i wysluchaniu wielu opinii zdecydowalem sie faktycznie nie kupowac strasznych wodotryskow.

Kupilem alarm CENTURION XABRE, ma homologacje, wiec moze jakis czas podziala hehe ;) Montaz pod koniec przyszlego tygodnia.

Dzieki raz jeszcze,

Pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.