Skocz do zawartości

M20B20 pompa paliwa przepala bezpiecznik.


Adzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

spotkal sie ktos z czyms takim? Po przejechaniu kilku do kilkunastu kilometrow przepala sie bezpiecznik od pompy paliwa. Czy to objaw padajacej pompy czy moze jakies zwarcie? Prosze o pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być zwarcie ale może też być tak że pompa się zaciera i stawia opór większy niż normalnie

a może też być tak że filtr paliwa zatkany i większy opór na pompie

jest jeszcze kilka innych możliwości ale najprawdopodobniej pompa kończy się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku spalil sie bezpiecznik jak siadla mi pompa, a ja nie wiedzac jeszcze o tym meczylem auto i krecilem je zeby odpalic co przyczynilo sie do spalenia bezpiecznika od pompy

e34 520i '90 M50B20; 2006-2007

e34 520i '94 M50B20; 2007-2009

e46 320d '02 M47N; 2009-2015

e91 318d '09 N47; 2015-....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
w moim przypadku spalil sie bezpiecznik jak siadla mi pompa, a ja nie wiedzac jeszcze o tym meczylem auto i krecilem je zeby odpalic co przyczynilo sie do spalenia bezpiecznika od pompy

mam dokładnie to samo dzis podjerzdzajac na cpn zgasiłem auto i odpalic nie chce co robie krece i nic koledzy mowia ze bezpiecznik i fakt bezpiecznik z nr23spalony szukam po nazwie cos tam pompe pewnie od pompy zakładam nowy krece autko zapaliło nagla zgasło to samo bezpiecznik przepalony Tak ze pompa??Dostałem sie do pompy od bagaznika przekrecam kluczyk cisza Jakies pomysły co do tego czy odrazu stawiamy na pompa aaa i jeszcze dostałem sie do kostki kolega ruszał nia i "dostał"pradem po łapach (wychowawczo) tak ze przebicie jakies poszło??

Grupa Pościgowa LBN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

spotkal sie ktos z czyms takim? Po przejechaniu kilku do kilkunastu kilometrow przepala sie bezpiecznik od pompy paliwa. Czy to objaw padajacej pompy czy moze jakies zwarcie? Prosze o pomoc.

Pozdrawiam

Adzio Mieszkamy na Lbn tak ze miałeś problem ktory ja mam teraz Kupiłes nowa pompe??coś innego wyszło??ewentualnie jaki koszt pompy jak ja kupowałes i gdzie Dzieki z Gory za odp..

Grupa Pościgowa LBN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege z Lublina!

U mnie niestety konieczna okazala sie wymiana pompy. Kupilem uzywke od znajomego za 100zl, swoja droga wlasnie M50B20 :) i wszystko smiga jak dawniej. Szykuj sie wiec na wymiane. Nie polecam tanich chinskich zamiennikow po 100zl. Jakbys mial jakies problemy to pisz. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege z Lublina!

U mnie niestety konieczna okazala sie wymiana pompy. Kupilem uzywke od znajomego za 100zl, swoja droga wlasnie M50B20 :) i wszystko smiga jak dawniej. Szykuj sie wiec na wymiane. Nie polecam tanich chinskich zamiennikow po 100zl. Jakbys mial jakies problemy to pisz. Pozdro!

Witam Adzio jutro matuje tylkoczeka mnie tona cpn-nie bo tam autko staneło Pompa bede miał rano co do pytan to mam wyjac kumpel mi ja jakas wyja wiem ;)moge powiedziec jak wyjołes to teraz nowa wsdz spowrotem ale czaso jest ograniczony i do wieczora nie chciał bym na niego czekac tak ze moje pytanie...Jak ja dziada umiejscowic gładko wejdzie sama na swoje miejsce czy trzeba sie bardzo gimnastykowac??

stach7608 o jakich przewogach mowisz??ktore toa w szczegulnosci jakie to Na załamaniach tzn??

Grupa Pościgowa LBN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona powinna wejsc w taki koszyczek w baku, wchodzi latwo, trzeba ja docisnac aby zaskoczyla na zatrzaski, najlepiej wejdz na bmwfans.info, wybierz odpowiedni obrazek i zorientujesz sie jak to mniej wiecej wyglada, a napewno bedziesz mial oglad jakis tego wszystkiego

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona powinna wejsc w taki koszyczek w baku, wchodzi latwo, trzeba ja docisnac aby zaskoczyla na zatrzaski, najlepiej wejdz na bmwfans.info, wybierz odpowiedni obrazek i zorientujesz sie jak to mniej wiecej wyglada, a napewno bedziesz mial oglad jakis tego wszystkiego

powodzenia!

Sama pompa wchodzi w tak jak to nazwac czarny plastki z zalrzaskami a nastepnie całosc w ten koszyk w baku chyba sie zorietuje warunki spartanskie cpn itp ale jakos da moze rade jeszcze czekam tylko na cynk co do pompy jak bedzie to sie bire jak by cos nie szło hmm to moze Adzio daj do siebie namiar na kom to dryndne w razie jakis pytan jak juz to przerabiałes niepolski@o2.pl tu jak cos prosze podac Nie Dziekuje;)

Adzio a odpowietrzałeś pompe??Słyszałem ze trzeba tak zrobicz teoretycznie powinno byc oki bez odpowietrzenia ale w praktyce zeby pompa nie "mieliła"do okoła samego powietrza wskazane jest to zrobic i tu pytanie jak wie ktos moze???

Pompa jezdzi juz nowa la własnie palił mi na statej pompie odrazu po praktycznie dotknieci kluczyka a teraz po wymianie na nowa pali za drugim razem i to po długim meczeniu co moze byc nie tak???Za mała dawke pompa podaje po przekreceniu na kontrolki czy jak??Mozna na kompie jakos to ewentualnie zmienic podkrecic czy cos takiego prosze o szybka pomoc bo to wku... jest strasznie..

Grupa Pościgowa LBN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.