Skocz do zawartości

xenony


darks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam takie maluskie pytanko.... czy jesli kupie taki zestaw

 

http://allegro.pl/item380643480_xenony_h1_8000k_zestaw_hid_xenon_montaz_krakow.html

 

albo taki

 

http://allegro.pl/item380735192_zx5_zestaw_ksenon_h7_6000k_8000k_xenon_promocja_.html

 

to czy bez zadnych problemow zaloze to do e34 i bede mial xenony ?? w sensie no wiadomo i dlugie i krotkie swiatla....?? czy cos jeszcze trzeba??? ucze sie i duzo wydaje pieniedzy na marne wiec wole teraz dokladnie pytac....:/

 

 

aaa.... i to...

 

http://allegro.pl/item388109755_postojowki_w5w_led_xenoneffect_hit_cenowy_.html#photo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenony mozesz brac, pytanie tylko jakiej firmy ;)

Moim zdaniem warto wydac troszke wiecej ( w okolicach 350zl+ juz kupisz naprawde dobre) a i pamietaj ze masz u siebie H1.

Dlugich nie ruszasz przeciez, montujesz w mijania.

 

postojowki ok - w5w - zgadza sie.

 

A kwestia podlaczenia xenonow to juz inna sprawa :)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez barwe 4300K :cool2: co do podlaczenia to zalezy czy masz pojecie jakies- a najlepiej znajdz kogos kto to robil i chociaz popytaj po kolei co robic. teoretycznie w pudelku jest instrukcja. w skrocie: to zacznij od znaqlezenie miejsca na przetwornice pamietajac ze kable nie sa zbyt dlugie i zeby maska sie zamykala!! pozniej sciagasz te przekrecane pokrywy z tylu reflektorow- wiercisz w nich otwor wielkoscitroche mniejszej niz okragla gumka trzymajaca kable przy zarniku. nastepnie przewlekasz koncowki kabli przez ta dziure, ta gumke wkladasz w dziure zeby uszczelnila wszystko i pozostaje podlczaenie wszystkiego. kable maja odpowiednie koncowki zazwyczaj zebuy sie nie mylilo. aaa jeszcze musisz przelutowac dwa kabelki znajdujace sie w tej pokrywce zakrecanej do dwoch luznych krotkich kablekow od zasilania- pamietaj zeby zabezpieczyc tasma izolacyjna. ja polecam jeszcze przed cala czynnoscia umyc soczewki w lampach i klosze od wewnatrz- bo inqaczej jesli masz stare i zaniedbane to efektu w ogole nie bedzie. ja wymienilem lampy na nowe to dopiero efekt jest :cool2: pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yy.... dobra... kwestie zalozenia pominmy bo juz mam kogos od tego.... teraz.... czy moglibyscie polecic a najlepiej wyslac jakies linki z allegro z takimi dobrymi znaczy sie konkretnymi xenonami?? z gory dziekuje.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem juz w innym temacie ale napisze i tu.

 

jsli planujesz zakup xenonow z tzw nizszej polki (powiedzmy przedzial 200-500zl) to najwazniejszym elementem sa oprawki palnikow.

napisz/zadzwon do sprzedawcy,i zapytaj jakie oprawki maja palniki.

szukaj tych z metalowymi.plastikowe maja dosc mizerne opinie,choc prawde mowiac osobiscie nie sprawdzalem,ale czesto zdarza sie ze maja zla ogniskowa.

 

pozatym warto spytac czy przetwornice nie beda powodowaly zaklocen w pracy np. CB-radia.nie pamietam jakiego typu sa te nowsze,w kazdym razie swego czasu byly modele,ktore powodowaly burczenie radia itp.

 

co do ceny,jesli znajdziesz zestaw z palnikami na metalowej oprawce za 200 zl to bierz smialobedziesz zadowolony.

 

jesli sadzisz ze jak dolozysz np. drugie 200 zl to dostaniesz cos lepszego,jestes w bledzie.

wszystko to chinszczyzna,a roznia sie tylko pudelkiem,lub etykietka na przetwornicy,wiec nie warto przeplacac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie dolaczam sie do tego co napisal Jawor.

 

a tak od siebie,to im dalej wzwyz od 6000k tym wiekszy szpan.

 

jesli chcialbys cos na granicy szpanu a praktycznosci to polecam 6000k.

sam mam takie i jestem super zdowolony (prawie jak szpan hiehie)

a tak na powaznie to widocznosc w nocy super,nie mecza wzroku,wszystko wyraznie widac.

 

jesli masz jakies obawy,o odmiennym od Twojego,pogladzie panow w bialych czapkach,to na twoim miejscu zastanowilbym sie nad 4300k.

szpan praktycznie zaden,ale za to mniej rzucaja sie w oczy,a i widocznosc nieporownywalna do halogenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.