Skocz do zawartości

schemat LE-Jetronic silnika M20 potrzebny na zaraz


Klasykier

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, spoko. Siedźcie dalej na tym forum i gadajcie dalej o zajefajnych końcówkach do wydechu. Ja raczej nie nadaję się do tego forum, bo jeśli jest jakiś nierozwiązany problem to nie potrafię siedzieć spokojnie i myśleć o błękitnych chmurach, albo marzyć o V12. Sam załatwiłem problem, szybciej niż wy starzy wyjadacze, wszystkowiedzące warchoły. Jak ktoś chce się dowiedzieć odsyłam do mojego drugiego posta z kategorii BMW serii 3

 

Skoro nikt Ci nie pomógł to co się rzucasz i wyzywasz? Gdyby Ci źle podpowiedzieli to też byś miał do całego świata pretensje??

A na przyszłość zapoznaj się z regulaminem, jak tytułować wątki itd...- MOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak. Niestety schemat dotyczący wtrysku jest tylko o Motronic, ale stosuje się też słabszych wersji, z tą różnicą, że w tamtych odchodzi pare elemtów.

Ta zabawna, czerwona odpowiedź nie jest ani troche dyplomatyczna. Wymyślił ją ktoś bez większych kompetencji. Wystarczy popatrzeć na fora innych wozów. Tam nie ma pytań bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum jest chyba źle zorganizowane i ludzie nie widzą wszystkich nowych wątków. A co do instalacji, to prosty schemat masz w "sam naprawiam-e30".

 

Możesz wytłumaczyć co jest nie tak w forum ? jakoś ja wchodzę i mam wszystkie nowe tematy zaznaczone na żółto z boku a poza tym w tych dyskusjach w których biorę udział jeśli ktoś coś napisze w danym temacie to przychodzi mi powiadomienie na maila.

 

Może nie potrafisz dobrze poruszać się po forum ale to nie znaczy że ono jest źle zorganizowane.

Pozdrawiam,


Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o organizację forum i katalogowanie postów. Jeżeli mam starą 3-jkę to dlaczego muszę przewalać się przez posty o wszystkich trójkach, które niewiele mają wspólnego. Przydała by się kategoryzacja modeli. Ktoś kto jeździ e46 raczej nie pomoże komuś kto jeździ e30, ani odwrotnie, prawda?

 

Chciałbym wyświetlić wszystkie posty związane z e30, a takiej opcji nie ma(wyszukiwanie wszystkich postów jest niewygodne).

 

To tylko moje opinie, które powodują, że nie czytam tego forum. Postów które muszę przejrzeć żeby znaleźć tylko mnie interesujące jest zbyt wiele... to jest przyczyną braku odpowiedzi na posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K-Jetronic? Rozumiem, że to ma być pytanie podchwytliwe :D Skoro mamy żartować, to powiem, że ten układ jest tak elektrycznie wyposażony jak gażnik typu Weber. Mogę też przycwaniakować i zreferować książkę - "Sam naprawiam samochód BMW". Według tej lektury cała elektryka to czujnik temperatury odcinający dodatkowy wtrysk rozruchowy po osiągnięciu odpowiedniej temperatury, oraz kabelek łączący stacyjkę z pompą paliwa, gdzie po drodze jest "czujnik" odłączający tę pompę po zduszeniu silnika. To wszystko ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.