Skocz do zawartości

kontrolka airbag


czyżu

Rekomendowane odpowiedzi

Odpalam dziś samochód a tu zapala się kontrolka z AirBagów. Co to może być? Co jest tego przyczyną?

Możliwe, że ktoś przesunął fotel (kierowcy lub pasażera) dość mocno. To wystarczy, żeby zaświeciła się kontrolka airbag (i paliła na czerwono).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzięki tylko co............

 

Jak przestaniesz "to" robic z panienka na przodnim siedzeniu pasazera to zaoszczedzisz wymiany maty w swojej BMW. :mrgreen:

Chyba ta mata jest glowna przyczyna naglego zapalania sie kontrolki AirBagu.

 

heheh to już nie te czasy. Żonę mam............ :lol: :lol: :lol:

A tak na marginesie czy to czemuś wadzi że się świeci? Mogę to tak zostawić bez konsekwencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temu że nie odpali podczas uderzenia :norty: ...więc jak chcesz sie pozbyć szybko pasażera to wal mocno :twisted2: ..

Co do Airbagów to było troche na forum poruszane...poszukaj to dowiesz się więcej :cool2:

Poszukujemy tunerów !!

Forum samochodowe, forum motoryzacyjne, forum tuningowe

http://samochody.kei.pl/zdjecia/logo_phpBB2.gif

Randki: dates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

heheh to już nie te czasy. Żonę mam............ :lol: :lol: :lol:

 

Zona niczemu nie przeszkadza :twisted2:

Jak sie ciagle je "poledwiczke" to czasami warto sprobowac "boczusiu",

nic w tym zlego. :wink:

 

A tak na marginesie czy to czemuś wadzi że się świeci? Mogę to tak zostawić bez konsekwencji?

 

 

Jezeli pali sie kontrolka airbagu to caly system SRS jest unieruchomiony. Nie odpali sie zadna poduszka, dlatego warto naprawic ta usterke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jezeli pali sie kontrolka airbagu to caly system SRS jest unieruchomiony. Nie odpali sie zadna poduszka, dlatego warto naprawic ta usterke.

A jesli pali sie kontrolka airbagu PASAZERA to chyba nie caly SRS jest unieruchomiony? Widzialem w starych postach na temat poduszek, ze palaca sie kontrolka jeszcze nikogo nie zabila :D Wiec nie wiem czy to przeszkadza ze sie swieci, no poza tym, ze glupio wyglada na desce rozdzielczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.