Skocz do zawartości

kontrolka airbag

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Odpalam dziś samochód a tu zapala się kontrolka z AirBagów. Co to może być? Co jest tego przyczyną?
Opublikowano

ta kontrolka zawsze powinna sie zapalac a potem gasnac

 

jak nie zgasnie to znaczy ze cos sie popsulo

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Opublikowano
  • Autor
hehe dzięki tylko co............
Opublikowano
hehe dzięki tylko co............

 

Jak przestaniesz "to" robic z panienka na przodnim siedzeniu pasazera to zaoszczedzisz wymiany maty w swojej BMW. :mrgreen:

Chyba ta mata jest glowna przyczyna naglego zapalania sie kontrolki AirBagu.

Opublikowano
Odpalam dziś samochód a tu zapala się kontrolka z AirBagów. Co to może być? Co jest tego przyczyną?

Możliwe, że ktoś przesunął fotel (kierowcy lub pasażera) dość mocno. To wystarczy, żeby zaświeciła się kontrolka airbag (i paliła na czerwono).

Opublikowano
I ja mam problem z kontrolką AIRBAG , tyle że mi gaśnie po przejechaniu ok 2 km :?: o co tu chodzi, może ktoś wie :?: Autko miało kiedyś lekki unfalik ale poduszka nie wystrzeliła. Czy można to w jakiś sposób skasować ?
lechu
Opublikowano
  • Autor
hehe dzięki tylko co............

 

Jak przestaniesz "to" robic z panienka na przodnim siedzeniu pasazera to zaoszczedzisz wymiany maty w swojej BMW. :mrgreen:

Chyba ta mata jest glowna przyczyna naglego zapalania sie kontrolki AirBagu.

 

heheh to już nie te czasy. Żonę mam............ :lol: :lol: :lol:

A tak na marginesie czy to czemuś wadzi że się świeci? Mogę to tak zostawić bez konsekwencji?

Opublikowano

Temu że nie odpali podczas uderzenia :norty: ...więc jak chcesz sie pozbyć szybko pasażera to wal mocno :twisted2: ..

Co do Airbagów to było troche na forum poruszane...poszukaj to dowiesz się więcej :cool2:

Poszukujemy tunerów !!

Forum samochodowe, forum motoryzacyjne, forum tuningowe

http://samochody.kei.pl/zdjecia/logo_phpBB2.gif

Randki: dates

Opublikowano

 

heheh to już nie te czasy. Żonę mam............ :lol: :lol: :lol:

 

Zona niczemu nie przeszkadza :twisted2:

Jak sie ciagle je "poledwiczke" to czasami warto sprobowac "boczusiu",

nic w tym zlego. :wink:

 

A tak na marginesie czy to czemuś wadzi że się świeci? Mogę to tak zostawić bez konsekwencji?

 

 

Jezeli pali sie kontrolka airbagu to caly system SRS jest unieruchomiony. Nie odpali sie zadna poduszka, dlatego warto naprawic ta usterke.

Opublikowano

 

Jezeli pali sie kontrolka airbagu to caly system SRS jest unieruchomiony. Nie odpali sie zadna poduszka, dlatego warto naprawic ta usterke.

A jesli pali sie kontrolka airbagu PASAZERA to chyba nie caly SRS jest unieruchomiony? Widzialem w starych postach na temat poduszek, ze palaca sie kontrolka jeszcze nikogo nie zabila :D Wiec nie wiem czy to przeszkadza ze sie swieci, no poza tym, ze glupio wyglada na desce rozdzielczej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.