Skocz do zawartości

Amortyzatory - Bilstein, Delphi, NK czy Hart


bodziotx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Musze wymienic w autku amorki tylnie. Mam 318is. Na amorki nie mam gigantycznego budżetu i chce kupic z allegro takie do 130 zł za sztuke. w rachubve wchodza te 4 marki (Bilstein, Delphi, NK czy Hart).

 

Szukalem na forum i wiekszosc poleca Bilsteina ale tez jest troche ludzi co dobrze mowia o Delphi. NK mialem poprzednio i poki sie w dziure nie wbilem to chodzily calkiem calkiem. Ost marka Hart - tanie ale ponoc fimra nie taka zła.

 

Dodane: Wlasnie poczytalem na forum ze Bilsteiny te tansze z allegro B4 do 130 zł/szt to ponoc lekki szmelc. Tak pisza tu ludzie ze w sumie to nie do konca oryginal i nawet oficjalny dostawca nie ma ich w ofercie. To prawda ze tanie Bilsteiny sa do D??

 

Z góry dzięki za podzielenie się informacjami. Pzdr

Edytowane przez bodziotx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harta kupilem na przod i troche zaluje bo po roku czasu sa do wymiany.. na tyl ostatnio wstawilem sobie sachsy i powiem ze jestem bardzo zadowolony:) nie za miekkie i nie za twarde.. Slyszalem ze bilsteiny tez sa dobre ale ja wybralem sachsy. Niedlugo wymieniam na sachsy z przodu:) Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilstein B4 to bardzo dobry wybór.

I na pewno lepsze od każdych pozostałych wypisanych w tytule...

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.