Skocz do zawartości

BMW M6 na 2012 rok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
I tak wyobrażam sobie nowe 8 :cool2:

mamuusiu,czemu ten Pan klęka ???

.......bo to synku jedzie ósemka !!!!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
jeśli tak ma wyglądać następca mojego ukochanego M6 to ja sie nigdy już za Mercem żadnym nie obejrzę:)
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Fajnie wygląda :cool2: Ale powinno być raczej 2012 a nie 2021 w temacie :wink:
(OO)=== OO===(OO)
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
jeśli tak ma wyglądać następca mojego ukochanego M6 to ja sie nigdy już za Mercem żadnym nie obejrzę:)

 

ochyda przy CL-u nowym się kryje, a wyglada jak przejechana żaba

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
CUDOWNA!! naprawde super i ta felga mmhh. I w końcu BMW ma piekną pupe :norty:

Wizyta na stacji benzynowej - 300 zł

Zakupy w sklepie motoryzacyjnym - 1000 zł


Jazda BMW - bezcenne

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Piękne auto :modlitwa: Moze kiedys sie skusze na takie wozidelko, puki co mam chec na 5 :mrgreen:
Opublikowano
Podobna do 3 E92, piekna sprawa, duzy plus za harmonijny tyl- czego nie mozna powiedziec o obecnej 6.
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

co raz blizej premiery nowej 6tki F12 , obecna E63 jezdzi juz od konca 2003, czyli na wiosne nowa F12 powinna byc juz oficjalnie pokazana

 

F13 cabrio z miekkim dachem, jeszcze zamaskowana, slychac V8, pewnie 4.4 V8 407KM , nastepne 650i

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=324849

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
jak dla mnie bombeczka..:) :cool2:
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Hmm chciałem obejrzec ale link juz nie trybi coś i lipa - żarty, poszukałem i obejrzałem, wiadomo 1 klasa i w ogóle bardzo nieładnie tu jakiś kolega wyciągnął porównanie do miety - to nie ma co przyrównywac. Mamy tu takie fajne podkładki pod tablicę z napisem " als ik wil een mercedes rijen dan ik naar taxi bellen" co oznacza jeśli chce jechac mercedesem dzwonie po taxi - w mojej opini trafnie określa pozycję miety jako aut do roboty bardziej niż do przyjemności.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.