Skocz do zawartości

Wyjscie Audio-video w 39 po liftingu (monitor 16:9)


Emil1005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w ustawieniach TV w mojej e39 trafilem na cos w stylu AV wyjscia czyli czy istnieje mozliwosc ze podlacze zewnetrzne urzadzenie (np ipoda) do samochodu bede odtwarzal z niego muzyke?? Gdzie jest te wyjscie? pozdrawiam,

 

 

ps szukalem ale nie znalazlem:) licze na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde szukalem i zadnych konkretow tylko w stylu "poszukaj", albo calkiem "jedz do serwisu". Chcialbym konkretna informacje gdzie jest te gniazdo, czy trzeba jakąs przejsciowke dodatkową itp prosze o info chyba od tego jest forum licze na pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde szukalem i zadnych konkretow tylko w stylu "poszukaj", albo calkiem "jedz do serwisu". Chcialbym konkretna informacje gdzie jest te gniazdo, czy trzeba jakąs przejsciowke dodatkową itp prosze o info chyba od tego jest forum licze na pomoc

Witam

wtyczka jest biala* o ile mnie pamiec nie zawodzi ale musisz miec TV tuner i wtedy podpinasz wtyczke i masz wszystko wraz z wtyczka opisalem w tym dziale , temat DVD chyba byl czy cos takiego.

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//i5.photobucket.com/albums/y167/Elvishh/M5/081120071795.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak ma się top hi-fi czyli z DSP to dzwięk może być już stereo???

 

w konfiguracji ww wtyczki dziwek jest mono L+R czyli pseudo stereo gra to jako tako ale do odtwarzania muzy nie nadaje sie zbytnio, można sie tez wpiąć w piny i uzyskać dziwek stereo., myślałem nad ta opcja ale przecież jak na Auto to taka wtyczka jest w 100% wystarczająca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • Moderatorzy
Jeszcze raz pytam bardzo proszę o odpowiedź. Gdzie mogę kupić taką przejściówkę do dvd. Dzięki za informację

 

 

Napisz do Sebasata moderatora tego działo On ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.