Skocz do zawartości

JAk zdemontowac orginalna galke zmiany biegow


ircowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, że nie spaskudzisz auta innymi "modyfikacjami" tego typu. Zwykle się zaczyna od gałeczki. Później świecące klamki, nakładki na pedały, trzecie kosmiczne światło stop na spojlerze, stroboskop, antenka, "chrom pakiet", siatka na zderzak, "sportowy" wydech, nalepki, wisiorki, malunki, folie, tapety i inne bzdety. Sama gałka może i ok, byle nie brnąć w to dalej. Pozdro. :P
E 36 320i '96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jest nowa swiecaca

:duh: ale ok

chętnie przygarne starą oryginalną jeśli w dobrym stanie masz

jest w bardzo dobrym stanie ale ja nie rozdaje ani nie przedaje takich rzeczy wrecz przeciwnie zbieralm mam bmw to zbieram all co moze sie kiedys cos przydac a zazwyczaj tak jest sprzedam bmw to wtedy zrobie wysprzedaz tego co mam a mam tego troche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nie spaskudzisz auta innymi "modyfikacjami" tego typu. Zwykle się zaczyna od gałeczki. Później świecące klamki, nakładki na pedały, trzecie kosmiczne światło stop na spojlerze, stroboskop, antenka, "chrom pakiet", siatka na zderzak, "sportowy" wydech, nalepki, wisiorki, malunki, folie, tapety i inne bzdety. Sama gałka może i ok, byle nie brnąć w to dalej. Pozdro. :P

 

bez obawy to nie moj pierwszy samochod i nie pierwsze bmw nie bawia mnie takie przerobki bede robil taki delikatny lifting ktore pozwola powrocic szybko do stanu fabrycznego zaplanowane zmiany sa podane tu www.moje-bmw.prv.pl strona prymitywna robilem ja 15 min i robile ja dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka. Chyba brakuje tobie wygłuszenia pod maską i pod klapą z tyłu też. Dywaniki mi się nie podobają, wolę oryginalne i ciemne. Nowe radyjko napewno lepiej tam wygląda. Brakuje halogenów. Jeśli chcesz to dobrej firmy halogeny z montażem ok 400 zł. Ja tyle zapłaciłem i w komplecie był przełącznik, przekaźnik, profesjonalnie zakładane. Wielki plus za czystość. Stronka też ok. Pozdro.
E 36 320i '96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.