Skocz do zawartości

PROBLEM z kluczykiem


Kriz

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi kluczykami na prawde jest problem. Co prawda działają u mnie ładnie, jednak sam sprawdzałem temat bateryjki i mimo ze w instrukcji jest napisane, ze sie je wymienia (wspomniana klapka) to u mnie nie ma czegos takiego na kluczyku.

 

amato --> Mądrzysz się, a nic z tego nie wynika. Najpierw chcesz rozbierać kluczyk do E65, nie mając o nim pojęcia, co ośmiesza Cie na dzien dobry. Potem nie odpuszczasz, kiedy jasno widać że Twoje pojęcie w temacie jest bliżej 0 od strony ujemnej, niż dodatniej i całość wieńczysz pseudo informatycznymi wywadami z 4 liter. Ja jestem co prawda prostym informatykiem, ale wiem że nasze kluczyki poza tym, że są układami elektronicznymi o niezbyt skomplikowanej budowie, to mają kod którego nie skopiujesz na byle blaszaku w domowym zaciszu i tylko ASO plus pareset euro pomoże. A to, że kogoś stać na E65 czy F01, nie znaczy, że może sobie puszczać od tak sobie 300 euro w każdą strone bez zastanowienia. Odpuść sobie ten temat, bo sie robi niesmacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skrócie - by czytanie ze zrozumieniem reszty nie przysparzało nikomu problemów: odbijam piłeczkę i nic ponad to.

 

pong-Kluczyk: zasugerowałem takie czy inne rozwiązanie i koniec kropka.

 

pong-OT: Mądrościami i elokwencją obdarza mnie tu jednak co który zacny posiadacz e65, co również ma się nijak do sprawy. Racz zwrócić uwagę że odpowiedź na temat kluczyka zawieracie w jednym zdaniu i to powtarzanym (bo nic nie wnosisz, choćby sam) - byleby nie być oskarżonym o OT... które to występuje jako następne i zajmuje przeciętnie 3-4 zdania.

 

Pseudoinformatycznymi.... hehehee.... ok ok... widzę że czytanie ze zrozumieniem bez tagów to lekki problem - pomogę... służę uprzejmie: kolejna sugestia: find amato.posts|grep "kopiuj kod" - zdaje się że wyników zero... bo i gdzie ja wspomniałem że układ ten możesz przeprogramować w zaciszu domowym przy kawie?

 

Jedyne co porównałem to UKŁAD DO PC który sprzedaję a który zabezpiecza PC w identyczny sposób jak takowe kluczyki - w odpowiedzi spoufalającemu się "weselącemu_się_777" (po co? czemu - tu już niestety trzeba byłoby uruchomić funkcję "czytanie ze zrozumieniem" i zwiesić proces "arogancja" ewentualnie "killall cwaniactwo")

BMW E32 750iA '91 (magia V12 :twisted2: ) & Honda Shadow VT 1100 -custom- chopper

Ex: BMW E32 735i'87, Mercedes-Benz W123 300 D'79, Ford Fiesta '92, Honda VF 750 F'83, Jawa 350'88, Fiat 126p'89, Yamaha RJX 80 SE'87,Motorynka...

:arrow: Schematy E32 :arrow: CERBER -bezpieczeństwo IT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak czytam i czytam i sie smieje.

Znam paru tu wypowiadajacych sie z innych for i jestem zniesmaczony.

 

Odpowiedz jedna i prawdziwa

 

Kluczyk do e65 jezeli siadla bateria mozna tylko i wylacznie wymienic w ASO.Koszty okolo 700zl.W kluczyku jest akumulatorek ktory sie laduje poprzez wlozenie do stacyjki.Takze nawet te kluczyki zapasowwe nalezy raz na jakis czas wkladac do stacyjki aby podladowac akumulatorki.

 

Nic innego nie mozna wymyslec w tym temacie.

 

Do zamkniecia moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa kluczyków w E65 wygląda tak: rozróżnia się dwa rodzaje kluczyków- standardowy (posiada wbudowany akumulator który ładuje się poprzez pętlę w stacyjce- nierozbieralny, oraz kluczyk do aut z Comfort Access (równiez posiada wbudowany aumulator jak w standardowym, jednak posiada również zwykłą baterię którą się wymienia w momencie pokazania sie ostrzeżenia na desce rozdzielczej).

Wyładowania akumulatorków raczej się nie spotyka, jeżeli klucz przestaje działać jest to winą albo uszkodzenia pilota, albo uszkodzeniem sterownika CAS (moduł dostepu), albo "kombinacją" sprzedajacego (tfu, tfu...)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.