Skocz do zawartości

Problem pomocy!!( elektryka)


zbylu81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzis wymienialem tego nieszczesnego jeza i stalo sie cos dziwnego wypialem ten silniczek co jest zaraz przed jezem wE46 taki z metalowa raczka na gorze wpialem nowego jeza i ...klimatronik przestal dzialac kontrolki od abs i kontroli trakcji i poduszki zaczely sie palic,swiatla nie dzialaja a silnika nie moge odpalic wie moze ktos co sie styalo???Moze jakies wskazowki??Moze reset komputera pomoze -jak to zrobic a moze mial ktos co spodobnego???Help!.. Edytowane przez zbylu81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to tez odpinalem jakies silniczki, jakies kostki rozlaczalem ale nic takiego mi sie nie stalo, moze kolega zahaczyl o jakies wiazki kabli lub wtyczki za schowkiem, cos sie moglo wypiac, bo tam w okolicy jeza to raczej nie, ew. moze bylo jakies krotkie spiecie i poszedl bezpiecznik

Były:

E30 324d '87

E36 325td '91

E36 318tds '96

Passat B5 1,9 TDI '97

E46 320d '00

Audi A4 1,9 TDI Multitronic '03

Mazda 6 1,8 '05

E46 320d '03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jestem w szoku!!!Akurat siedze w daniia fury odpalic nawet teraz nie moge jak pojade do mechanika to mi zaspiewa forrtune dlatego probuje sam cos zdzialac---tzn z wasza pomoca.p.s. co to za silniczek ten ktory w E46 trzeba wypiac zeby do jeza sie dostac(ten za nawiewem na nogi) To jak jego wypiałem klimatronik przestał trybic a kontrolki sie zaswiecily(poduszka ABS ESP lampka od akumulatora..Qwa szok!Aha bezpieczniki sprawdzalem te w schowku ale sa jakies jeszcze pod maska??jak tak to gdzie szukac??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc jak macie takie objawy:

-Swiecace sie lampki ABS, ESP, poduszek,

-brak swiateł,

-problem z uruchomieniem silnika,

-U mnie tez klimatronik nie dzialal,

Mruganie wyswietlacza oraz podswietlenia

 

to jest to najprawdopodobniej AKUMULATOR tak jak u mnie a juz sie zmartwiłem ze elektryka padla pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kara niecielesna to edycja własnej twórczości do formy zgodnej z regulaminem :wink: :8) :lol:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.