Skocz do zawartości

PROSZE O SZYBKĄ POMOC W SPRAWIE E36 COMPACT


Supermen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Znalazłem w moim miescie BMW E36 compact na sprzedarz.I musze do dzisiaj podjąc decyzje co do kupna.Cos o aucie

E36 compact 1994 rok. 1,6 benzyna.Sprowadzony z niemiec. Ma klime elektryczne szyby podgrzewane siedzenia poduche kierowcy.Cena to 8300zł. Jest w nim do robienia:

centralny zamek, szyba od kierowcy jest nie przyczepiona (nie otwiera sie) nie ma listwy ozdobnej z prawej strony. Lekki wyciek z pod głowicy ale mój mechanik mówił ze to nic powaznego. Było w nim niestety palone. przebieg 140tys z ksiazka serwisowa ale kierownica jest wytarta wiec nie brałbym tego na serio.Mój mechanik mówil ze mechanicznie nie ma sie do czego przyczepic i ze bity raczej nie był.

 

Teraz chce sie szybko poradzic forumowiczów co mam z tym zrobic. Brac czy lepiej sobie odpuscic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech ten mechanik jeszcze popatry na sprawy takie jak - blacha, stan silnika i zawieszenia... cena raczej atrakcyjna jak na to wyposażenie. Przebieg też raczej nierealny jak na ten rocznik ale ogólnie compact to dobre autko mam już prawie dwa lat i jetem zadowolony. Polecam

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej bylo by ci poszukać compacta w is tzn 318ti - osobiscie mam i bardzo chwale - mysle ze to jest idealny kompromis miedzy przyspieszeniem , mocą a ekonomia - a jak znam zycie to co piszesz to dopiero poczatek bo z czasem inne rzeczy beda tez wychodzci - wiec wolalbym dolozyc 2k i poszukac model do jazdy - bez poprawek - ale to ja

moj kumpel mawia ze nie wierzy w garbate aniolki i nikt dobrego auta nie sprzeda pol darmo - wiec cena odzwierciedla czesto stan ktory widac golym okiem - i ten ktorego nie widac - ostatnio pojezdzilem pokomisach to bezwypadkowych a tluczowych to sie naaogladalem ze glowa boli - wiec ciezko znalezc auto w takim roczniku idealne - ale warto poszukac.

 

pozdrawiam i udanych zakupow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.