Skocz do zawartości

Fabryczny tłumik końcowy [ e36 coupe 1,6 m43]


Kri

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Co prawda podobne tematy były już wałkowane, ale mnie zmiana tłumika interesuje z innych powodów niż większość...

 

Wiosna w pełni, w związku z tym czas pomyśleć nad ogarnięciem auta. Mój problem polega na tłumiku końcowym. Poza tym, że nie wygląda, to dudni, niczym 40-letni Star. Jeszcze gdyby dźwięk odzwierciedlał moc motoru, ale przy tych potężnych 102 kucach...

 

Już się zdecydowałem na fabryczny, tylko widzę, że coś tu jest nie tak z tymi tłumikami...

 

wg bmwfans czy realoem tłumik do e36 coupe powinien wyglądać tak:

http://img391.imageshack.us/img391/4311/181cv2.png

 

i jego numer katalogowy to 18101737652

 

natomiast wszystkie jakie maja na allegro i sprzedają jako właściwe do tego auta wyglądają tak:

http://img368.imageshack.us/img368/7199/3547110194vr4.jpg

 

a ich numer katalogowy to 18101723767 (którego notabene nie ma w realoem :? )

 

o co tu chodzi?

 

Czy taki też podejdzie? Bo już sam zgłupiałem i nie wiem :( Może ktoś z was wymieniał na fabryczny i wie czy ten drugi też jest ok... Przypomne silnik to 1,6 m43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten drugi co pokazałeś to z compacta :) wiem bo już nie raz sie jemu przyglądałem i nosze się z zamiarem wymiany.... podejrzewam że nie podejdzie do coupe bo bądź co bądź compact jest dużo krótrzy no chyba ze inaczej wygląda sprawa z katem ale moge się mylić. Koledzy napewno mnie poprawią jakby co. PZDR

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.