Skocz do zawartości

Szalejący alarm w e34


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam fabryczny alarm bmw z pilotem kwadratowym(jednoprzyciskowym)z ściętym rogiem(z napisów na nim wygląda jak orginał).Kiedy kupowałem auto powiedziano mi że bateria padła(otwierano pilotem) o ja naiwny. Po wymianie baterii i przekręceniu syreny na on jednak nie działa, choć na pilocie dioda świeci. Jak wyłączę silnik to raz mrugną mi kierunkowskazyCzasami też zdarzyło się jej zamknąć samodzielnie i domknąć szyby ze 2 razyCo może być przyczyną?Pewien gościu sprawdził pilota i powiedział że pilot ok, ale centralka do wymiany. Nie wiem czy mu wierzyć bo robił mi też zegary i długo nie popracowałyCentralny z kluczyka mi chodzi i domykanie szyb też.

 

A 2 jaka jest żarówka w kluczyku

Co może być nie tak???

Mam zakładać inny alarm, wymieniać centralkę?

Z góry dziękuję.

www.forumgsm.pl

O komórkach wiemy wszystko!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Witam.

 

A może wystarczyłoby go zaprogramować? Jeśli bateria była wyciągnięta zbyt długo, pilot się rozprogramował (rozumiem, że pilot pewnie na podczerwień?).

 

Ja tak mam u siebie, mam dwa kluczyki oryginalne, na podczerwień z dwoma przyciskami. Jeden działał cały czas i działa, do drugiego trzeba było kupić baterię i zaprogramować. Prosta czynność, a działa. Gdzieś na forum było o programowaniu pilota, a jak nie to masz w instrukcji do Twojego e34.

 

Abstrakująco od tematu ja za to szukam jakiejś alternatywy dla fabrycznego alarmu, która mogłaby się z nim zintegrować. Najchętniej fabryczny przerobiłbym na pilota radiowego z powiadamianiem i dodał mu jeszcze kilka czujek...

 

Pozdrawiam.

siudek siudkowski


Było Mercedresa Wziąć... ;]

http://bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Szczerze mówiąc wygląda jakby miał słabe baterie, bo albo działa albo nie działa. Jeśli masz pilota radiowego, tylko to mi na myśl przychodzi. Jeśli masz na podczerwień, sprawdź co z czujnikiem pod lusterkiem i te baterie...nie mam pojęcia co może być w takiej sytuacji, chyba że słaby (czytaj: uszkodzony) nadajnik w pilocie...

siudek siudkowski


Było Mercedresa Wziąć... ;]

http://bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.