Skocz do zawartości

touring tylna szyba otwiera się sama


twboss

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam mały problem jak otworze samochód z pilota to czasami po chwili otwiera się tylna szyba samoczynie w kombiku, nawet jak się otworzy to potem słychać jak zamek samoczynie dalej ją otwiera, czasami jak się zakmnie szybe to jest spokój a czasami znów się otwiera sama macie może jakieś pomysły co może być nie tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam mały problem jak otworze samochód z pilota to czasami po chwili otwiera się tylna szyba samoczynie w kombiku, nawet jak się otworzy to potem słychać jak zamek samoczynie dalej ją otwiera, czasami jak się zakmnie szybe to jest spokój a czasami znów się otwiera sama macie może jakieś pomysły co może być nie tak

witam

a jak z kluczyka otwierasz to wszystko jest okejo??

moze z pilotem cos nie tak jest, jakies styki w nim szwankują?

a drugiego pilota sprawdzales??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys juz poruszalem ten problem bo tez sie moja szybka otwierala.niestety nikt nie wiedzial co to moze byc. ja zrobilem w ten sposob ze wyciagnalem bezpiecznik i teraz mi sie w ogole nie otwierala.ech przypomniales mi to i teraz trzeba chyba bedzie sie w koncu wziasc za to.ja poszukam jakiegos elektryka bo sam sie nie znam.a podejrzewam jakies zwarcie w instalacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyzby jakas seryjna przypadlosc?

bo w moim pierwszym na ten temat watku tez ktos jeszcze sygnalizowal ten problem.

ja sproboje to naprawic w maju,mam nadzieje ze to jakis drobiazg niewymagajacy rozbierania polowy instalacji elektrycznej.

 

:-) wygląda na seryjną przypadłość wieć jak by kto rozwiązał ten problem to niech da zaraz znać co jest nie tak :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

bylem u znawcy od BMW i pokazalem mu problem tylnej szybki.gosc wlozyl bezpiecznik poruszal tylko te kable ktore lacza tylna klape z reszta samochodu.nie powiedzial zbyt wiele.ale dziala! czarodziej jakis czy co?

pewnie cos tam zasniedzialo,albo nie laczylo.

radze sprobowac.pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.