Skocz do zawartości

Klimatyzacja


WIDDA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam bmw e39 530d touring i mam takie pytanie gdzie moge znalezc bezpieczniki od wiatraka klimatyzacji jesli wogole sa ??

dziala mi klima trzyma cisnienie lecz nie wlacza sie wiatrak od klimy , co to moze byc za przyczyna ??

Pozdrawiam i z gory dzieki za jakas pomoc

Bmw e39 530d 215KM i 490nM

0-509-212-167

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na forum...nie idz na latwizne...duzo na ten temat :search:

 

Sorry Zbigniewst, ale takie odpowiedzi jak czytam to mnie to wkurza , jeżeli wiesz to opowiedz pewnie tyle samo to Ci czasu by zajęło, a jeżeli nie wiesz to po co piszesz, że można znaleźć przecież każdy o tym wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemall

 

Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

 

co cie tak niby wkurza....kazdy idzie na latwizne a dopiero niedawno bylo o tym pisane...sam sie wypowiadalem a temat znam bo sam naprawialem i podawalem schematy bezpiecznikow...ile razy mozna pisac to samo :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok panowie sam i tak sobie z tym nie dam rady musze gdzies jechac robi sie cieplo i klima sie przyda a myslalem ze ktos mi pomoze od razu nie ukrywam tego

wpisz w szukaj wentylator klimy i wszystko sie dowiesz :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj patrzylem i mam taki czerwony kabelek z miejscem na bezpiecznik tylko zanim go wloze lekko dotkne to od razu go przepala musi byc jakies zwarcie napewno a powiedzcie mi jeszcze jak wyjac bezpieczniki z miejsca pod schowkiem dostalem sie tam ale ni emoge wyjac tej calej wiazki

Bmw e39 530d 215KM i 490nM

0-509-212-167

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to jest od wentylatora...tam przychodzi bezpiecznik 40 lub 50A a sa w tym schowku z tylu :shock: jak bedziesz mial malo freonu to wiatrak zalaczy ci sie po chwili...jak chcesz klime sprawdzic to musisz wlaczyc nawiew na max i temperatura min. :shock: a wszystko to mozna poczytac na forum :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemall

 

Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

 

co cie tak niby wkurza....kazdy idzie na latwizne a dopiero niedawno bylo o tym pisane...sam sie wypowiadalem a temat znam bo sam naprawialem i podawalem schematy bezpiecznikow...ile razy mozna pisac to samo :norty:

 

A nie mozna tak http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=41844&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight zamiast się rozpisywać, że było. Pewnie już wszystkie problemy były kiedyś poruszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemall

 

Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

 

co cie tak niby wkurza....kazdy idzie na latwizne a dopiero niedawno bylo o tym pisane...sam sie wypowiadalem a temat znam bo sam naprawialem i podawalem schematy bezpiecznikow...ile razy mozna pisac to samo :norty:

 

A nie mozna tak http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=41844&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight zamiast się rozpisywać, że było. Pewnie już wszystkie problemy były kiedyś poruszone.

 

trzeba bylo od razu mu poszukac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc bede wszystko po kolei sprawdzal a jest taki objaw jak zrobie ma maxa dmuchawe i tem. na minimum to klima chodzi chlodzi tylko na podlaczonych zegarach od spr. cisnienia za duze rosnie a wiatrak dalej nie chodzi a masz racje gazu jest malo to moze faktycznie najpierw dobic tyle ile powinno byc i moze wtedy sie wlaczy ??

pozdrawiam

Bmw e39 530d 215KM i 490nM

0-509-212-167

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj widda napisałeś mi, że było ok 9 stopni. U mnie wentyl klimy włącza się dopiero przy 10,5 (wskazanie na wysweitlaczu) poniżej tej tem klima się włączy i chłodzi ale wentyl nie działa. Narazie nie robię z tego problemu bo poniżej 10,5 stopni i tak jej nie używam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.