Skocz do zawartości

maska odstaje co robic?


sqnix

Rekomendowane odpowiedzi

przy szybie czy przy kierunku?? Jak rzy szybie to masz zawiasy krzywe, jak przy kierunku to sciagnij te 2 aluminiowe bolce ze sprezynami odpowiedzialne za zamykanie maski. Jak sie nie da to musisz obnizyc caly pas przedni

 

:duh: :duh: :duh: Bolce do zamykania maski nie służą do jej regulacji :nienie: :nienie: :nienie:

 

Do regulacji maski przy pasie przednim służą dwa gumowe dystanse umieszczone na pasie przednim - i to nimi regulujesz położenie wysokości maski. W żadnym wypadku nie bolcami od zamykania - bo jak wyregulujesz w ten sposób to może sie okazac, że maski nie możesz otworzyc i będziesz pisał o pomoc przy otworzeniu maski, gdyż nie chce odskoczyc.

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym wypadku nie bolcami od zamykania - bo jak wyregulujesz w ten sposób to może sie okazac, że maski nie możesz otworzyc i będziesz pisał o pomoc przy otworzeniu maski, gdyż nie chce odskoczyc.

 

dokładnie może być tak jak pisze Piotr

Jak tam zaczniesz regulować to może maska się nie otworzyć

(w razie czego był temat na forum jak później tą maskę otworzyć )

:8) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezeli maska jest przodę przesunieta w prawo/ Wygjąda jak po strzale. Jak kupiłem auto było ok, pózniej zdejmowałem to wyciszenie pod maską i spowrotem wkreciam te bolce ze spręzyna wydawało mi się być ok ale meska się przesuneła. To jak w tym przypadku mogę nimi regulować. Próbowałem przy zawiasach cos pokąbinować ale tam chyba nie ma regulacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli maska jest przesunięta w bok ,a odkręcałeś te dwa bolce od zamykania maski to pewnie je żle skręciłeś to znaczy one mają możliwość małej regulacji na boki po to by dobrze trafiały na otwory do zamykania maski ja ostatnio też grzebałem przy tych bolcach i faktycznie miałem potem podobny broblem.Ja je żle skręciłem i potem maski nie mogłem otwożyć i na dodatek też mi sie przesuneła :mad2: ale poradziłem sobie i teraz jest :cool2: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem ją wczoraj. Ale odstaje ci do góry? Czy jest na bok przesunięta? Jak do góry to może ci się nie zatrzaskuje ten bolec zespręzynąa jek na bok jest przesunuieta to musisz się pobaeić w regulację tych bolców. Możesz nie mieć tych odbijigumowych bo i ja nie mam. Sprawdz jeszcze czy może nie masz jakiejś podkładki pod tym bolcem w masce.Po kąbinuj z regulacją. Ja źle wyregulowałem bolce i mi się nie domkneła z lewej strony i odstawała do góry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.