Skocz do zawartości

mały problem z lakierem:)


sielu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko,czy znacie jakiś preparat,pastę lub coś innego co zlikwiduje zarysowania na lakierze?W sobotę moja kochana żonka nie zmieściła się swoją betką w drzwi do garażu,troszeczke je zarysowała:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole nie zadawaj zadnych pytan dotyczacych starszych modeli i problemow, WSZYSTKO w koncu juz pewnie kiedys bylo. Miejsce na ktorym mozesz po raz n-ty zadac podobne pytanie to lista badz forum DYSKUSYJNE. Widocznie to miejsce to cos innego, pewnie z racji znaczka na masce.

 

BTW sprobuj pasty polerskiej lekko sciernej np: tempo. Ona usuwa rysy, poleruje i jednoczesnie woskuje powierzchnie. Na glebsze rysy pozostaje ci nalozenie kredki w odpowiednim kolorze imho srednio sie sprawdzaja

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
w ogole nie zadawaj zadnych pytan dotyczacych starszych modeli i problemow, WSZYSTKO w koncu juz pewnie kiedys bylo. Miejsce na ktorym mozesz po raz n-ty zadac podobne pytanie to lista badz forum DYSKUSYJNE. Widocznie to miejsce to cos innego, pewnie z racji znaczka na masce.
Czy przeczytałeś to:

http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=5163

Polecam zwłaszcza pierwszy punkt.

I znaczek na masce nie ma to nic do rzeczy. Za to szanowanie czyjegoś czasu - tak.

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadawać pytania możecie,ale zanim to zrobicie to poszukajcie czy już tego nie było.Bardzo wiele tematów już było poruszanych a zwłaszcza w starszych modelach, więc się nie bulwersujcie tylko troszeczkę poszukajcie.Ja poświęciłem 30 sekund i znalazłem odpowiedź:

http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=2707&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=polerowanie%20lakieru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że o wielu rzeczach już było,tylko co jakiś czas pojawiają się jakieś nowe środki i specyfiki a żeby się o takie spytać chyba trzeba zadać pytanie?przynajmniej tak mi się wydaje(przepraszam że zmarnowałem drogocenny czas) :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam

Rowniez polecam Farecla, tempo automaxy i inne sa do bani.

Najlepiej udaj sie do mieszalni lakierow lub sklepu z art lakierniczymi samochodem a tam powinni dobrac Ci odpowiednia grubosc ziarna w pascie do twoich rys. G3 jest to srednie ziarno i zasadniczo najpopularniejsze. No i nie zapomnij o wodzie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.