Skocz do zawartości

kubica.wygra wyscig?


sylwo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Ostatnio R.Kubica powiedział że ciągnie go do rajdów i chciałby wrócić do rajdów , ale nie może bo za daleko doszedł i głupota by było rezygnować na konto rajdów . Mówił też że gościnnie wystartuje w Polsce w najbliższym czasie , oczywiście jak będzie maił czas. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludeczki,

oczywiście, że trzeba wierzyć, że wygra!!!! mam nadzieję, że kto może to od jutra trzyma kciuki, ma włączony Live Timing i kibicuje!!! Może jeszcze nie w tę niedzielę, ale... Przecież zdajemy sobie też sprawę, że ma samochód jaki ma i dogonić Ferrari na długich prostych w Stambule będzie mu trudno. Ciekawe, swoją drogą jakie skutki aerodynamiczne odniesie zmiana nosa Ferrari, w Hiszpanii się sprawdzało .

agajaga

miłego oglądania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zrobił tyle ile mógł, a przed nami Monaco..... :=)) wąsko i technicznie;

w zeszłym roku przypominam:

1 Fernando Alonso McLaren-Mercedes (czyli jeden wypada...)

2 2 Lewis Hamilton McLaren-Mercedes

3 5 Felipe Massa Ferrari

4 3 Giancarlo Fisichella Renault (e tam...)

5 10 Robert Kubica BMW

6 9 Nick Heidfeld BMW

7 17 Alexander Wurz Williams-Toyota (brak)

8 6 Kimi Räikkönen

 

dwa tygodnie ....... :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to była jazda!!! wreszcie też trochę szczęścia, ale podobno szczęście sprzyja najlepszym!! absolutna fantazja! Nie bardzo wiem poza tym co robił Kimi, czy kara przejazdu przez pitlane tak go wściekła? żal mi tylko Nicka, gdyby nie Alonso, to mogło być znacznie lepiej!

pozdrowionka - Kanada czeka!

agajaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Żal to mi jest Sutila, Raikonen powinien go przeprosić (jeśli już tego nie zrobił), Nick miał farta :wink: że awansował w pierwszej części wyścigu z 12tej na 7 pozycję. A Alonso to faktycznie gamoń i narwaniec, że chciał wyprzedzić Nicka na tej agrafce :duh:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
No szkoda Sutila... ale trzeba przyznać, że Robert ma stalowe nerwy... pomylił się gdzieś? przy takiej pogodzie... :cool2:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No szkoda Sutila... ale trzeba przyznać, że Robert ma stalowe nerwy... pomylił się gdzieś? przy takiej pogodzie... :cool2:

 

Nie pomylił się albo inaczej- nie pokazali żeby się pomylił :twisted2: :twisted2: :twisted2: Tylko co z tgo skoro Hamilton zdjął oponę a potem miał 30parę sekund przewagi i gdyby nie SC to by dojechał z podobną aż do mety. Choć dziś słyszałem że podobno gdyby wyścig trwał wg ilości okrążeń a nie czasu to Hamilton musiałby zjechać do boksu bo mu schodziło powietrze z opony. Zaznaczam że nie dowiedziałem się tego z pudelka.pl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

A na konferencji prasowej RK znów narzekał na samochód. Ciekawe co powie jak wreszcie wygra wyścig :mrgreen: :doh: :mrgreen: :doh:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak mi się wydaje, że Nick miał fuksa, bo tego inaczej nie można nazwać jak peleton bolidów F1 dopada pierwszego zakrętu i często-gęsto dochodzi tam do przepychanek, stłuczek, otarć w wyniku których ktoś awansuje a ktoś traci pozycje.

Massa przeszarżował przed pierwszym zakrętem, może chciał się oddalić od RK, bo wiedział z telemetrii że RK zbliża się do niego. Czyli popełnił błąd.

 

Robert miał (jego zdaniem) za niskie ciśnienie w oponach, które zapewnia optymalną przyczepność. Domyślam się, że w sporcie na poziomie F1 nawet małe różnice mają przełożenie na wynik. Choć w trakcie relacji w Polszmacie był podsłuch na radio Roberta z boksami i jego inżynier twierdził że wszystko jest OK......

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze (a oglądam f1 od 10 lat) najbardziej podobał mi się wyścig w monaco i nie muszę chyba dodawać, że tegoroczny wyścig w deszczu i z Polakiem na początku stawki był najlepszym monaco jakie widziałem (choć któryś na pewno opuściłem).

Kubica na drugim stopniu podium i jako jedyny z czołówki, który nie popełnił błędu! Gdyby tylko bolid BMW nie odstawał od mclarena hamiltona (bo Kubica, jak wspomnieliście był szybszy od ferrari) mielibyśmy zwycięstwo. Osobiście wierzę, że stanie się ono udziałem RK jeszcze w tym sezonie.

 

Szkoda Sutila, bo pewnie druga taka szansa nie powtórzy się dla niego zbyt szybko, świetna postawa Webbera, Raikonnen w rozsypce i fuksiarz-hamilton na czele... Co tu dużo mówić - piękny wyścig.

No i BMW nie powinno mieć już złudzeń, kto jest ich liderem :twisted:

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby mieli wątpliwości, kto jest teraz #1, ale przecież głośno tego nie przyznają :) Pamiętajmy tylko jeszcze o jednej sprawie - tak jak zawsze mówi RK - to jest TEAM i punkty zbierać muszą obydwaj- i Nick i Robert - przecież w klasyfikacji konstruktorów będzie nam bardzo ciężko jeśli Nickowi nie będzie się wiodło - więc należy za niego też trzymać kciuki!!!!

no 11 dni do Montrealu.... :modlitwa:

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie czy jestescie za tym by robert odszedl do innego zespolu? sporo sie ostatnio pisze o jego ewentualnym przejsciu do ferrari!

ja wolalbym zeby zostal w bmw.oni pierwsi go przygarneli!, no i zespol ma swietne perspektykwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mowy! jakie Ferrari? a my co? też się przesiądzemy z bmw do ferrari? no dajcie spokój! a co zrobią z Felipkiem i Kimim? no co Wy! a poza tym, właśnie, oni się rozwijają i są "rządni " zwycięstw, więc będą robic co tylko możliwe - a poza tym nie sądzę, żeby tak chcieli łatwo RK puścić .... :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.