Skocz do zawartości

prosba o info. sztuczki z komp.samoch.


zaba2ns

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jestem nowym na forum jak i nowym uzytkownikiem marki BMW. Czytalem ze mozna uruchomic rozne ukryte funkcje na zegarach samochodu i tym podobne zwiazane z koputerem. Jezdze od niedawna E36 2,5TDS 95r.Nie posiada klimatyzacji ale ma cala reszte.Jest cos w rodzaju komp.tylko taka uboga wersja tylko czas,data,i temp.zew,no jakies memo co daje sygnal przy pelnej godz.Czy moge tu cos odkryc nowego???????????Panowie prosze o jakas informacje .Dziekuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie myle to ten komputerek nie ma ukrytych funkcji :( a masz CHECK??

 

Mozesz jeszcze poszukac ukrytych funkcji na wyswietlacz przebiegu.

 

Nacisnij i przytrzymaj przycisk od kasowania kilometrow i przekrec kluczyk w pozycje 1, teraz pusc przycisk i nacisnij 15 razy z tym ze 15 raz przytrzymaj az zmieni sie wyswietlany napis z on na off (jesli sie nie myle) wtedy bedziesz mial ukryte funcje tyle ze to nie dziala we wszystkich e36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za uswiadomienie.sprawdzalem to z tym przyciskiem, ale po wisnieciu i przekreceniu kluczyka na poz. 1 zaczyna m naciskac ,te 15 razy,wyswietlacz km.sam pokazuje pare pozycji chyba 6 kazda pozycja ma na koncu okreslenie km.Wyglada mi to na jakies stany przebiegu.zobaczylem to i na tym poprzestalem prOby wciskania przycisku.jeszcze jutro sprobuje.napisze co i jak.DZiekuje pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za uswiadomienie.sprawdzalem to z tym przyciskiem, ale po wisnieciu i przekreceniu kluczyka na poz. 1 zaczyna m naciskac ,te 15 razy,wyswietlacz km.sam pokazuje pare pozycji chyba 6 kazda pozycja ma na koncu okreslenie km.Wyglada mi to na jakies stany przebiegu.zobaczylem to i na tym poprzestalem prOby wciskania przycisku.jeszcze jutro sprobuje.napisze co i jak.DZiekuje pozdrawiam

 

O matko tylko nie to :lol: , w żadnym z tych testów nie zobaczysz Kilometrów a na pewno nie przebiegu auta.Poszukaj na forum jest tego masa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg kolego zobaczysz tylko i wyłącznie jeżeli posiadasz oryginalny kluczyk z immobilizerem.Kluczyk zapamiętuje przebieg.Ale o czym ja tu mowie.Panowie wybaczcie jako internauta siedzę nieraz przy kompie z piwem.Pozdro dla Kaczora :twisted2:
http://www.bmw-sport.pl/images/signatures/1868313008478371b841670.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg kolego zobaczysz tylko i wyłącznie jeżeli posiadasz oryginalny kluczyk z immobilizerem.Kluczyk zapamiętuje przebieg.Ale o czym ja tu mowie.Panowie wybaczcie jako internauta siedzę nieraz przy kompie z piwem.Pozdro dla Kaczora :twisted2:

 

No ale taki bajer to na pewno nie w e36.Maja to tylko nowe modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.