Skocz do zawartości

Alarm sam sie załancza 318 tds


mefiu23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!! Mam taki problem że nie zawsze ale czasami po zamknięciu samochodu z pilota ( fabryczny alarm ) po 3-4 godzinach sam sie załącza i wyje !!! Jak kupiłem auto zweglona była syrenka z alarmu , zakupiłem i wymieniłem na oryginalną i teraz po zamknięciu z pilota nie ma sygnalizacji dźwiękowej tylko kierunkami , jak otworze auto kluczykiem to wyje czyli chyba tak powinno być , a jak otworze z pilota to nie mam żadnej sygnalizacji ani kierunkami ani dźwiekowej . Teraz nie wiem czy ten alarm tak ma czy mogło sie w nim cos uszkodzić bo tak jak wsponiałem syrenka była ZWĘGLONA . gzdie szykać tego alarmu ? I co może być przyczyną że sam sie załancza .

Moja Bawara to 318 z 98 r. 1.7 tds

Prosze o pomoc i dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy syrence nie macie czasami stacyjki albo zamka na kluczyk ?? moze jest ustawiona zeby piszczala wtedy kiedy cos sie dzieje a nie jak ktos otwiera i zamyka... Mialem kiedy taka 3 stopniowa, piszczala zawsze, wogule,albo tylko przy alarmie...
B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Syrenka najczęściej montawana jest gdzieś z boku pod maską. Apropo tego że nie piszczy tylko np miga światłami. To typowy

objaw wyłączonej syrenki alarmu. Samochód może się zamykać mignąć światłami ale w cale nie oznacza to że alarm jest włączony pozdro. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! u mnie alarm działa bo jak go zamkne z pilota i otworze kluczykiem to wyje , z tym że jak pisałem wczesniej spalona była stara syrena ale to naprawde smród węgla !!! a syrenka jest umieszczona u mnie z prawej strony montowana od dołu patrząc z góry obok lampy . Zastanawiam sie czy coś sie nie wypaliło w centrali tylko gdzie ona jest ?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulator ma 72 Am/h i jest w 100 % sprawny ro biłem mu testa pare razy na sprzęcie do sprawdzania akumulatorów . Gryzie mnie tylko temat tej spalonej syreny czy przez to coś sie też nie uszkodziło w centrali alarmu TYLKO GDZIE ONA JEST ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.