Skocz do zawartości

wycieraczki 735


januszszubert

Rekomendowane odpowiedzi

witam i pozdrawiam pomocy wycieraczki załaczają się po pzrekręceniu kluczyka nie chcą się wyłączyć praca ustaje po pewnym czasie w różnym położeniu jednocześnie podnoszenie lewej szyby zanikło może ma to coś wspólnego z awarią wycier. i jeszcze jedno czy da się zdemont. i zamont. wałek rozrządu dzięki !?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inf. dla zainteresowanych- od pewnego czasu wycieraczki robiły ze mną co chciały odpuściłem warsztaty z wiadomych względów i po prostu zdemont. plastyk. podszybie rozpiąłem widoczne połączenia jedno białe i czarne i za pomocą środka do czyszczenia elektr. styków obficie speyskałem piny odczekałem aż środek obeschnie i połączyłem powtórnie przy okazji solidnie speryskałem wszystkie połączenia ramion wycieraczek i wałek silniczka na którym jest zamontowane gł. ramie i odpukać działa jak nowe rada przglądaj i czyść wszystkie dostępne styki w kostkach i połączeniach a unikniesz niespodzianek i warsztatów BMK-A się nie psuje to tylko nasza nieświadomość i stodołowi mech. przyspażają nam problemów :duh: :dance: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji podepne sie pod temat

mam taki maly problem od 2 miesiecy ze spryskiwaczam ze silniczek dziala slychac go ale jest slabe cisnienie legwo ze spryskiwaczy leci plyn a czasami wcale i jak wlacze na spryskiwanie nie chodza mi wycieraczki tzn nie wlaczaja sie automatycznie przy wlaczeniu spryskiwaczy

co jest najlepsze to gdy silniczek spryskiwaczy podlacze na krotko tzn bezposrednio z akumulatora to dziala idealnie i jest cisnienie dobre

dodam ze polaczenie przewodow gumowych do spryskiwaczy jest szczelne

co to moze byc za przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.