Skocz do zawartości

Co wybrać 330 Ci Coupe czy X5 3.0d 218Ps


Stoki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich....

mam pytanie a zarazem dylemat co wybrać.... 330 Ci coupe 2004 rok czy moze X5 3.0d 218PS 2005

 

coupe ma przebieg 85 tys km cena ok 77 tys

a X5 ok 140 tys cena 120 tys zł

 

samochody sa w bardzo dobrym stanie technicznym i podobnym wyposazeniu....

 

prosze o opinie i sugestie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

330 Coupe to calkowicie inny samochod od X5. Coupe to sportowy samochod a X5 bardziej komfortowy, rodzinny. Chociaz uwazam ze X5 jak na SUV-a to ma tez sportowy charakter ale napewno nie tak jak 330 coupe :) Jesli juz kupujesz 330 coupe to szukaj w oryginalnym M-Pakiecie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

330 Coupe to calkowicie inny samochod od X5. Coupe to sportowy samochod a X5 bardziej komfortowy, rodzinny. Chociaz uwazam ze X5 jak na SUV-a to ma tez sportowy charakter ale napewno nie tak jak 330 coupe :) Jesli juz kupujesz 330 coupe to szukaj w oryginalnym M-Pakiecie :)

 

Niby racja Coupe to sprotowiec a X5 "limuzyna" ale patrząc na osiągi....no to juz nie wyglada to tak jednoznacznie...przyspieszenie od 0do 100 km/h na korzysc coupe ale elastycznosc na IV biegu od 80 - 120 km/h wygrywa x5 (!!!) wiec rzeczywistosc jest troszke zadziwiająca....

spalanie x5 srednio 10l/100km ON z automatem Coupe 10l/100km benzyny w manualu......i co dalej ??:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

330Ci nie pali 10, tylko koło 14 ;)

Ciężko powiedzieć. Ale jesli Coupeya jest na fullu, ładny stan, po liftungu i ładna to chyba ją bym wzioł. To jest tak dopracowany samochód że wierzyć się nie chcę, super się prowadzi, wszystko igła i bezawaryjne.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Niby racja Coupe to sprotowiec a X5 "limuzyna" ale patrząc na osiągi....no to juz nie wyglada to tak jednoznacznie...przyspieszenie od 0do 100 km/h na korzysc coupe ale elastycznosc na IV biegu od 80 - 120 km/h wygrywa x5 (!!!) wiec rzeczywistosc jest troszke zadziwiająca....

spalanie x5 srednio 10l/100km ON z automatem Coupe 10l/100km benzyny w manualu......i co dalej ??:))

 

 

Daj spokój... patrząc na papierowe osiągi można sobie wszystko wydedukować.

 

Nie wierz w bajki o 10 litrów w 330i (no chyba, że na palcach chodzisz u jeździsz z górki i z wiatrem. W normalnym użytkowaniu spali po mieście, jak Ci kolega pisał, 12-14. Mój M Power pali w mieście 14-17. Najmniej w trasie spalił 8. 4.6is w mieście weźmie 22-24. W trasie 15-17. 3.0 diesel (bez względu na wersję) w X5 w najśmielszych snach nie zbliży się do osiągów i dynamiki 330i.

 

330i i X5 to są kompletnie różne auta i tyle (popatrz, co mam w stopce). Prawdziwe pytanie jakie powinno być zadane, to do czego Ci to auto jest potrzebne i jak lubisz jeździc.

 

330 to zwinny sedan/coupe - za to trochę ciasny ale super-świetny do połobuzowania. X5 to ponad 2 tony masy - typowe GT do podróży międzygalaktycznych.

Pozdrawiam


PN

BMW Klub Polska

E34 525i '93

E36/8S '98

E53 4.6is '03

E36 325i '91-'92 SPRZEDAM BARDZO DROGO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie jest ciasny, myślę że Coupe'ya jest bardzo wygodna itd. ale nie dla 5 a 4 osób. Osobiście w 4 osoby nie raz podrużowaliśmy długie trasy i wszyscy byli zadowoleni. Ten samochód to rasowe coupe, super prowadzenie, super osiągi i to brzmienie silnika powyżej 4tyś.obr./min

Żaden diesel tego nie zapewni, co nie zmienia faktu że X5 to super autko.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.